Європейські лідери самоізолюються після зустрічей із зараженим коронавірусом президентом Франції: що відомо

Європейські лідери самоізолюються після зустрічей із зараженим коронавірусом президентом Франції: що відомо

Фото: Associated Press

Про самоізоляції повідомили, зокрема, прем'єри Бельгії та Португалії, а також голова уряду Іспанії.

Кілька європейських лідерів самоізолювалися після того, як президент Франції Еммануель Макрон захворів на COVID-19.

Про це у четвер, 17 грудня, пише ABC News.

Зокрема, португальський прем'єр-міністр Антоніу Кошта вирішив скасувати усі події, які вимагають його фізичної присутності, оскільки в середу обідав з Макроном у Єлисейському палаці в Парижі. Окрім того, сьогодні він здав тест на коронавірус.

Про самокарантин до 24 грудня також повідомив голова уряду Іспанії Педро Санчес. Він зустрічався із Макроном на початку цього тижня.

Тим часом прем'єр-міністр Бельгії Александер Де Кроо вирішив перевіритися на COVID-19 та заявив, що перебуватиме на самоізоляції, доки не отримає результат тесту. Він бачився із Макроном у Брюсселі минулого тижня.

Додамо, що разом із французьким президентом на самоізоляцію пішла його дружина Бріджит. Водночас у вівторок вона отримала негативний результат ПЦР-тесту й досі не виявляла симптомів нового захворювання. Також про самокарантин оголосили прем'єр-міністр Франції Жан Кастекс та спікер французького парламенту Рішар Ферран.

Як повідомлялося, президент Франції Еммануель Макрон отримав позитивний результат тесту на COVID-19 у четвер, 17 грудня. Його перевірили методом ПЛР (полімеразної ланцюгової реакції. - Ред.) одразу після виявлення перших симптомів захворювання. Макрон перебуватиме на самоізоляції впродовж семи наступних днів. Водночас він продовжить виконувати свої обов'язки дистанційно. 

Зазначимо, що в рейтингу найбільш вражених пандемією COVID-19 країн Франція перебуває на п'ятому місці, оскільки SARS-CoV-2 тут "підхопили" вже понад 2,4 млн осіб. З них понад 59 тисяч хворих померли від ускладнень інфекції, тоді як ще понад 180 тисяч - вилікувалися та виписалися з медзакладів. 

Пандемія в Європі: в Англії знайшли новий штам коронавірусу, а в Нідерландах запровадили локдаун

Пандемія в Європі: в Англії знайшли новий штам коронавірусу, а в Нідерландах запровадили локдаун

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація