Європа повертається до суворих локдаунів: які карантинні обмеження вводять в країнах
Тим часом Італією та Іспанією прокотилася хвиля антикарантинних протестів.

Країни Європи повертається до суворих локдаунів через поширення коронавірусної хвороби COVID-19. Тим часом Італією та Іспанією прокотилася хвиля антикарантинних протестів.
Про це йдеться 31 жовтня в сюжеті ТСН.19:30.
Так, від неділі, 1 листопада, і до 13 грудня закривається Бельгія. Там працюватимуть лише продуктові магазини та аптеки. Заборонено збиратися компаніями більше чотирьох осіб. У країні фіксують рекордний стрибок заражень – минулої доби майже 24 тисячі.
Греція закриває на місяць всі розважальні заклади, бари та ресторани.
А в Португалії поки що на найближчі 5 днів заборонили пересування між населеними пунктами. Через це на дорогах утворилися довжелезні затори, бо люди поспішають повернутися додому.
У Чехії вирішили подовжити дію надзвичайного стану до 20 листопада. Тамтешні лікарні, відведені для хворих на COVID-19, заповнені майже на 100%.
Відео Пандемія не відступає: Європа повертається до суворих локдаунів
Європа повертається до суворих локдаунів. Від завтра і до 13 грудня закривається Бельгія – працюватимуть лише продуктові магазини та аптеки, заборонено збиратись компаніями більше 4-х людей. У країні фіксують рекордний стрибок заражень – минулої доби майже 24 тисячі. До 20 листопада вирішили продовжити дію надзвичайного стану у Чехії – тамтешні лікарні, відведені для хворих на коронавірус, заповнені майже на 100%. У Франції, де уже діє найсуворіший в Європі локдаун, порушників карантину лякають в`язницею – можна сісти на 6 місяців, якщо тричі спіймають на порушенні карантину. Більше про коронавірус

У Франції, де вже діє найсуворіший у Європі локдаун, порушників карантину лякають в’язницею. Можна сісти на 6 місяців, якщо тричі спіймають на порушенні карантину.
А антикарантинні протести у Флоренції та Барселоні закінчилися сутичками з поліцією та вуличними безладами.
Як повідомлялося раніше, у суботу, 31 жовтня, у Словаччині почався перший етап масового добровільного тестування громадян на коронавірусну хворобу COVID-19. Довгі черги вишикувалися біля місць, де можна здати аналіз, із самого ранку. Прем'єр-міністр країни Ігор Матович вважає масове тестування альтернативою локдауну.