ЄС вже наступного тижня схвалить вакцину від коронавірусу Pfizer та BioNTech — ЗМІ

ЄС вже наступного тижня схвалить вакцину від коронавірусу Pfizer та BioNTech — ЗМІ

Фото: Associated Press

Вакцинація у Німеччині стартує максимум за чотири дні після схвалення.

Європейське агентство з лікарських засобів (EMA) може схвалити вакцину від коронавірусу компаній Pfizer та BioNTech 23 грудня. 

Про це 15 грудня повідомляє видання Bild з посиланням на джерела в Єврокомісії та уряді Німеччини.

З огляду на це, початок вакцинації в Німеччині може відбутися вже цього року — після Різдва західного обряду, яке в народі називають католицьким, від 26 грудня.

Зазначається, що федеральний міністр охорони здоров'я Німеччини Єнс Шпан частково підтвердив інформацію Bild. Водночас він не зміг назвати дату початку масової вакцинації, але припустив, що вона розпочнеться максимум через два-чотири дні після затвердження.

Нагадаємо, раніше міністр охорони здоров'я Німеччини Єнс Шпан посилив тиск на Європейське агентство з лікарських засобів щодо ухвалення екстреного використання вакцини від COVID-19 компаній BioNTech та Pfizer. 

Нагадаємо, що розроблену компаніями Pfizer та BioNTech вакцину від коронавірусу дозволили щонайменше у шістьох країнах світу, зокрема у США, Великій Британії, Бахрейні, Канаді, Саудівській Аравії та Мексиці. Водночас Німеччина не може використовувати цей препарат без схвалення EMA.

У Німеччині запровадять повний локдаун

У Німеччині запровадять повний локдаун

Повʼязані теми:

Наступна публікація