Єгипет запроваджує штрафи за відсутність маски на тлі другої хвилі коронавірусу

Єгипет запроваджує штрафи за відсутність маски на тлі другої хвилі коронавірусу

Фото: Associated Press

В країні також скасовують всі новорічні святкові заходи.

На тлі другої хвилі пандемії COVID-19 Єгипет скасовує всі новорічні святкові заходи та запроваджує штрафи за відмову носити захисні маски в громадських місцях.

Про це у неділю, 27 грудня, заявив прем'єр-міністр країни Мустафа Мадбулі, повідомляє Daily News Egypt.

Адміністративне покарання у розмірі 50 єгипетських фунтів (90 гривень) за відсутність маски почне діяти від 3 січня, його виписуватимуть на місці.

Мадбулі пояснив, що за останні кілька днів у Єгипті відбулося значне збільшення кількості заражень коронавірусом. У зв'язку із цим він розпорядився вжити необхідних заходів для закриття всіх об'єктів, які планували організовувати святкування. 

Прем'єр також наказав посилити перевірку ресторанів на дотримання вимоги щодо 50% завантаженості. За будь-яке порушення заклади громадського харчування штрафуватимуть на 4 тисячі єгипетських фунтів (понад 7 тисяч гривень). Ресторанам-порушникам також загрожуватиме закриття терміном на тиждень.

Напередодні у Каїрі в місцевій приватній лікарні внаслідок пожежі загинули щонайменше сім пацієнтів, які лікувалися від коронавірусу. Ще кілька людей постраждали. 

Як повідомлялося, в Єгипті почали ретельніше перевіряти достовірність довідок із негативним ПЛР-тестом на коронавірус, з якими іноземні туристи приїздять до країни на відпочинок. Такий сертифікат повинні мати й українці. А в разі виникнення сумнівів в його дійсності, єгипетська сторона може вимагати пройти тест повторно. 

Раніше популярна серед українських туристів Туреччина вирішила зобов'язати всіх пасажирів, які пибувають до країни, надавати негативний результат ПЛР-тесту на COVID-19, отриманий щонайбільше за 72 години до здійснення подорожі. 

Сюрприз для туристів: на в'їзді до Туреччини вимагатимуть негативний тест на коронавірус

Сюрприз для туристів: на в'їзді до Туреччини вимагатимуть негативний тест на коронавірус

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація