"Є чи ні, ми повертаємося": Трамп заявив, що коронавірус піде й без вакцини

"Є чи ні, ми повертаємося": Трамп заявив, що коронавірус піде й без вакцини

Фото: Associated Press

В країні розпочнуть операцію Warp Speed, покликану на швидке винайдення вакцини.

Президент Дональд Трамп заявив, що США подолають коронавірусну кризу незалежно від наявості вакцини проти COVID-19.

"Є вакцина, чи немає, ми повертаємося і починаємо процес. У багатьох випадках вакцин немає, й коли вірус чи грип приходять, ти борешся з ними", - пояснив очільник Сполучених Штатів, пише CNBC.

Водночас, Трамп розповів, що в країні розпочнуть операцію Warp Speed, покликану на швидке винайдення вакцини проти нового коронавірусного захворювання. Зокрема, експерти розраховують досягти успіхів вже до кінця цього року. 

"Ми сподіваємося, що отримаємо вакцину в найближчому майбутньому, і якщо усе вдасться, це буде великим кроком вперед, - зазначив американський президент. - Якщо ми цього не зробимо, то, як і в багатьох інших випадках, коли виникає проблема, вона, рано чи пізно, йде".

За словами очільника США, неможливо передбачити повторний спалах коронавірусу. "Він може спалахнути, а може й не спалахнути. Ми побачимо, але якщо він спалахне, ми будемо гасити вогонь, і ми погасимо його швидко та ефективно. Ми багато чому навчилися", - запевнив Трамп.

Раніше у ВООЗ заявили, що COVID-19 може стати однією з постійних хвороб людства, й наразі неможливо передбачити, коли пандемію можна буде взяти під контроль. 

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація