Японія фіксує стрімке зростання захворюваності на коронавірус після скасування надзвичайного стану

Японія фіксує стрімке зростання захворюваності на коронавірус після скасування надзвичайного стану

Фото: Associated Press

Загалом в Японії відомо про 17 516 інфікованих COVID-19.

В Японії після скасування надзвичайного стану, введеного через пандемію COVID-19, четвертий день поспіль фіксують зростання випадків коронавірусу.

Про це з посиланням на Міністерство охорони здоров'я Японії повідомило видання CNN.

Упродовж минулої доби було зафіксовано 75 нових випадків коронавірусу та 12 випадків смерті. Днем раніше було виявлено 63 заражень та сім летальних випадків. 

Приміром, у місті Кітакюсю на півдні країни повідомили про 26 інфікувань за останню добу. Тоді як загалом за минулий тиждень там було виявлено 69 нових випадків зараження COVID-19. Слід зауважити, що захворюваність збільшилася у будинках та лікарнях для літніх людей. 

Загалом в Японії відомо про 17 516 інфікованих осіб. Кількість летальних випадків сягнула 899.

До слова, 25 травня прем'єр-міністр Сіндзо Абе зняв надзвичайний стан для всієї країни. Значна частина Японії вже ослабила обмеження, крім Токіо та чотирьох інших префектур. 

Нагадаємо, спалах нового коронавірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Всесвітня організація охорони здоров'я дала офіційну назву коронавірусній хворобі з Китаю - COVID-19.

Схоже, джерелом спалаху коронавірусу є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передаватися і від людини до людини повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

ВООЗ закликає змінити протоколи лікування коронавірусу: які ліки виявилися небезпечними

ВООЗ закликає змінити протоколи лікування коронавірусу: які ліки виявилися небезпечними

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація