Якщо не буде "мікс-інфекцій": у МОЗ назвали термін, коли Україна почне повертатися до звичного життя

Якщо не буде "мікс-інфекцій": у МОЗ назвали термін, коли Україна почне повертатися до звичного життя

Фото: УНІАН

Захиститися від інфекційних хвороб можна завдяки вакцинації.

Україна може почати поступово повертатися до звичного життя у квітні 2021 року, хоч деякі обмеження все ж будуть ще діяти. Проте ситуація може ускладнитися у разі спалаху інших інфекційних хвороб на фоні коронавірусу

Про це головний санітарний лікар Віктор Ляшко заявив в ефірі "Україна 24".

"У мене такі прогнози, зараз є відчуття, що ми від квітня потихеньку повертатимемося до звичного нам ритму життя. Ми не позбудемося повністю протиепідемічних обмежень і таких жорстких карантинів, які ми сьогодні фіксуємо", - сказав Віктор Ляшко.

Також головний санітарний лікар зауважив, що мутація коронавірусу це досить очікуване явище з точки зору епідеміології й він має до 12 тисяч штамів. Паралельно Ляшко допустив можливість сплеску інших інфекційних хвороб.

"Якщо розпочнеться мікс-інфекція, буде доволі складно реагувати. Я маю на увазі дифтерію, кір, краснуху – речі, які можуть розпочатися, якщо люди будуть нехтувати імунопрофілактикою", - пояснив Ляшко. 

Нагадаємо, в інтерв'ю ТСН.ua головний державний санітарний лікар країни Віктор Ляшко пояснив, як довго організм буде захищений від коронавірусу після вакцинації.

Також головний санітарний лікар України розповів, чому локдаун запровадять наступного дня після Різдва, і припустив, що після новорічних свят може відбутися сплеск хворих на коронавірус.

Віктор Ляшко ексклюзивно розповів про перспективи січневого локдауну в Україні

Віктор Ляшко ексклюзивно розповів про перспективи січневого локдауну в Україні

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація