"Якщо б ти знав, як мені важко дихати": в Одеській області закінчується кисень в опорній лікарні

"Якщо б ти знав, як мені важко дихати": в Одеській області закінчується кисень в опорній лікарні

Фото: Unsplash

Поки є вільні концентратори.

В Роздільнянській центральній районній лікарні, що знаходиться в Одеській області, закінчується кисень. Його вистачить на декілька годин одному хворому.

Про це повідомив лікар ЦРЛ Іван Черненко.

"Кисню немає. Точніше залишилося на чорний день половинка балона - це десь 1500-2000 л, на пару годин важкому хворому. Коли буде? Ніхто не знає. Київ в Одесу кисень не возить, область без кисню. Роздільнянська ЦРЛ в тому числі. Концентратори - поки вистачає. Наразі зайнято 8 шт. Плюс довелося забрати в операційну і реанімацію, так як кисню немає", - написав він.

За його словами, поки є вільні концентратори. Також у лікарні не вистачає персоналу. Тому пацієнтам доводиться довго чекати на лікаря. "Стане більше пацієнтів, чекатимуть ще довше. Заздалегідь, пардон, але нові лікарі на горизонті не маячать, а ті, що є і так "в милі", - написав Черненко.

Він зазначив, що час на підготовку до спалаху коронавірусу вже згаяний. "Сьогодні на обході пацієнт, в минулому лікар, сказав: "Якщо б ти знав, як мені важко дихати... 10-літрового концентратора йому вже не вистачало. І, запевняю, в цей момент йому все одно, що балони порожні, що час згаяли і ось це все", - закінчив Черненко.

Нагадаємо, в Одеській області через різке зростання кількості тяжких хворих на коронавірус не вистачає місць у лікарнях для госпіталізації нових пацієнтів. Медики кажуть, що час на підготовку до спалаху COVID-19 втрачено. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація