Які помилки медиків вбивають хворих на коронавірус українців: лікар з Ізраїлю розповів

Які помилки медиків вбивають хворих на коронавірус українців: лікар з Ізраїлю розповів

Фото: pixabay.com

Борис Бриль пояснив, чи потрібно збивати температуру під час коронавірусу і чому не можна приймати велику кількість антибіотиків.

Лікування коронавірусу в Україні потребує чіткого протоколу за ступенями тяжкості перебігу COVID-19, адже через неграмотні призначення помирають пацієнти. Зокрема, лікарі помилково вважають, що висока температура під час вірусного захворювання – це добре, і далі радять хворим терпіти до останнього. Таку думку висловив лікар-анестезіолог з Ізраїлю Борис Бриль в інтерв'ю Оbozrevatel.com.

"Вам потрібен чіткий протокол лікування за ступенями тяжкості й під кримінальну відповідальність лікаря його призначення. Тому що у вас купа важких хворих через неграмотні призначення на амбулаторії", - сказав лікар Борис Бриль.

Також медик назвав, на його погляд, найпоширенішу помилку, що призводить до смерті пацієнта.

"У вас призначається величезна кількість антибіотиків. І потім люди потрапляють у шпиталь з антибіотикорезистентною пневмонією. У вас досі даються протималярійні препарати, які призводять до порушень ритму серця й так далі", - сказав медик.

Борис Бриль вважає, що в українській медицині припускаються помилок, коли розповідають, що не потрібно знижувати температуру під час вірусного захворювання, зокрема коронавірусу.

"У вас досі розповідають, що не потрібно знижувати температуру. 37 градусів вже треба знижувати. Її одразу треба знижувати. Вироблення імунних комплексів набагато вище за підвищеної температури – це раз. По-друге, це в принципі протиприродно для людини. За підвищеної температури відбувається безліч процесів. Перебігає вазоконстрикція (звуження просвіту кровоносних судин. – Ред.), запускаються компенсаторні процеси. Вони не потрібні, не можна, щоб це було", - заявляє медик.

Також лікар з Ізраїлю запевняє, що твердження медиків про те, що за допомогою підвищеної температури вірус гине і її не потрібно збивати, - не доведене.

"Це абсолютно безграмотно. Років 80 тому це вважалося правдою. Але немає жодного наукового доказу цієї теорії. Є свіже дослідження, яке доводить, що це не так", - заявив лікар-анестезіолог Борис Бриль.

Нагадаємо, також Борис Бриль розповів, як зміцнити імунітет під час епідемії коронавірусу.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація