Як в Ухані: у Китаї пів мільйона людей перебувають на жорсткому карантині через спалах коронавірусу

Як в Ухані: у Китаї пів мільйона людей перебувають на жорсткому карантині через спалах коронавірусу

Фото: Associated Press

Округ Аньсинь буде "повністю закритим і контрольованим".

У Китаї пів мільйона мешканців округу Аньсинь, розташованого в 150 кілометрах від Пекіна, перебувають на жорсткому карантині через спалах COVID-19 на столичному ринку.

Про це повідомляє The Guardiаn.

Відповідне рішення в країні прийняли у неділю, коли кількість заражених у китайській столиці в період від 11 до 27 червня зросла до 311.

В уряді зазначили, що спалах все ще "серйозний і складний", а тому відтепер округ буде "повністю закритим і контрольованим". Зокрема, на в'їзді та виїзді встановили блокпости, а місцевим жителям наказали не залишати своїх домівок. Вийти на вулицю за нагальної потреби, наприклад, до магазину чи аптеки, може лише один член родини. Такі ж суворі заходи раніше впроваджували в Ухані, де вперше спалахнув COVID-19.

Нагадаємо, що новий спалах коронавірусу зафіксували на великому оптовому ринку "Сіньфаді" в Пекіні. Його тимчасово закрили, а в столиці ввели обмежувальні заходи. Зокрема, кожен, хто виїжджає з Пекіна, повинен надати довідку про негативний тест на наявність коронавірусу. За інформацією місцевих ЗМІ, саме з округу Аньсинь на ринок постачалася прісноводна риба. 

Раніше епідеміолог Лю Цзюнь розповів, що після аналізу генома знайдених на оптовому ринку "Сіньфаді" зразків коронавірусу з’ясувалося, що вони старші за поширені у Європі штами. 

Два тижні тому у Китаї 11-мільйонне місто, розташоване неподалік від столиці, оголосило воєнний стан через спалах коронавірусу.

Новий спалах коронавірусу може спричинити другу хвилю у всьому Китаї

Новий спалах коронавірусу може спричинити другу хвилю у всьому Китаї

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація