Як проходитиме ЗНО-2020: в УЦОЯО розповіли деталі тестування

Як проходитиме ЗНО-2020: в УЦОЯО розповіли деталі тестування

Фото: УНІАН

ЗНО триватиме від 25 червня до 17 липня.

Цього року основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання відбуватиметься від 25 червня до 17 липня. 

Про всі нюанси цьогорічного тестування в Сніданку з 1+1 розповіла заступниця директора Українського центру оцінювання якості освіти Тетяна Вакуленко.

Нинішнього року для учасників ЗНО удвічі збільшили термін допуску до пункту пропуску. Також дітей проситимуть дотримуватися соціальної дистанції. 

“Раніше абітурієнти мали приблизно 30-35 хвилин для того, щоб пройти усі процедури. Цього року ми збільшили цей час і він триватиме годину. Також запроваджено новацію - кожному учаснику ЗНО у перепустці буде зазначений маленький часовий проміжок, коли варто заходити до пункту тестування. Всіх учасників поділять на невеличкі групи і вони заходитимуть у свій час”, - пояснила чиновниця. 

Протягом тестування абітурієнти будуть в масках, але їх можна зняти і замінити. Перебувати в аудиторії без маски не можна, наголосила Тетяна Вакуленко. Також під час складання тестування можна пити воду. В УЦОЯО радять також мати при собі індивідуальні санітайзери, а також сухі серветки.

Страхи ЗНО-2020: чого очікувати абітурієнтам і їхнім батькам

Страхи ЗНО-2020: чого очікувати абітурієнтам і їхнім батькам

Максимальна допустима температура тіла, з якою пускатимуть на тестування, - це 37,2 градуса. “Якщо в учасника ЗНО звичайна температура тіла вища норми, то йому слід взяти довідку у сімейного лікаря чи терапевта  про те, що вона не пов'язана з коронавірусом, а індивідуальним станом”, - каже  Тетяна Вакуленко.

Як повідомлялося, цьогорічне зовнішнє незалежне оцінювання вже точно розпочнеться 25 червня. Відповідний наказ із затвердженим графіком іспитів вже підписали у Міністерстві освіти і науки. Першим іспитом головної сесії буде математика. Далі - обов'язкова українська. Останній іспит 17 липня - це хімія. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація