Як по температурі визначити COVID-19: пояснення лікаря

Дата публікації
Перегляди
12к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Як по температурі визначити COVID-19: пояснення лікаря

Фото: Associated Press

Лікар Тарас Жиравецький також розповів, що робити, якщо з'явився жар у тілі.

Відомий львівський лікар Тарас Жиравецький розповів, як зрозуміти, що людина захворіла на COVID-19. Також медик дав поради, що робити, коли з'явилась висока температура тіла.

"По-перше визнати, що якщо у вас немає ангіни, гаймориту, запалення нирок, - у вас дуже висока ймовірність COVID-19. Бачу щодня таку картину, що дорослі люди, які мають усі симптоми COVID-19, зробили ПЛР-тест і він позитивний, зробили КТ, де є ознаки вірусної пневмонії, заперечують те що у них може бути COVID-19", - розповів лікар на своїй сторінці у Facebook.

Медик запевняє, що хворому потрібно визнати, що він інфікований, в іншому випадку є ймовірність, що пацієнт може не дослухатись до порад лікаря і допустити чимало помилок.

"Така у нас психологія, ми дивно деколи реагуємо на такі виклики у житті, тому заперечення - це перша фаза сприйняття. На цьому етапі ми робимо багато помилок і деколи не виконуємо прості рекомендації медиків. Далі друга фаза. Це прийняття того, що у мене таки COVID-19", - написав Тарас Жиравецький.

Пацієнту з коронавірусом лікар радить не панікувати, а звертатись до фахівців.

"Ось тут починається паніка, а коли пульсоксиметр показує цифру нижче 94, паніка таки посилюється в 10 разів. Коли приєднується температура 38 градусів, ще можна помножити цю паніку на 5, а коли сімейний лікар в цей час не бере слухавку - ми отримуємо вибух негативних емоцій. Далі більшість розуміє, що емоції мало допомагають і починають включати критичне мислення і починають думати і радитись з медиками", - зазначив лікар.

Тарас Жиравецький  радить не зволікати, якщо у людини з'явився жар.        

"Я рекомендую відразу після того, як у вас піднялась температура, переходити на останній етап і дзвонити лікарю, це таки зекономить і час і нерви", - додав медик.

Нагадаємо, раніше лікар із Рівного Павло Сільковський пояснив, чому рівень антитіл після COVID-19 знижується.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
12к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація