Як не інфікуватися коронавірусом: лікарка розповіла, чи існує профілактика COVID-19

Дата публікації
Перегляди
4278
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Як не інфікуватися коронавірусом: лікарка розповіла, чи існує профілактика COVID-19

Фото: УНІАН

За словами Катерини Сояк, важливо вести здоровий спосіб життя і зміцнювати імунітет.  

Специфічної профілактики COVID-19, на жаль, немає. Утім, зменшити ризики інфікування коронавірусом можна, дотримуючись протиепідемічних рекомендацій.

Про це в інтерв'ю ТСН.ua розповіла лікарка-епідеміологиня Національної експертної групи з інфекційного контролю (NEGIC) Катерина Сояк. 

"Як не захворіти, це, дійсно, дуже важливі поради: не відвідувати місця скупчення людей, дотримуватися особистої гігієни, гігієни рук, гігієни кашлю, тримати дистанцію з людьми, навіть, якщо це ваші знайомі та близькі. У будь-якому разі кожна людина на сьогоднішній день стикається з цим ризиком захворіти, тому краще триматися трішечки далі, щоб не створювати додаткові ризики для себе і своєї сім'ї", — каже лікарка.

Також, за словами Катерини Сояк, важливо вести здоровий спосіб життя і зміцнювати імунітет.  

"Такої профілактики, яка допомогла б за день-два, немає, якщо ми говоримо про якісь медикаментозні вітаміни, їжу. Дуже корисно в цілому дотримуватися здорового харчування, певних правил здорового способу життя, щоб зміцнювати свій організм і імунітет, але це буде профілактувати, взагалі-то, всі інфекції можливі. А щодо COVID-19 у нас є такі прості правила, які я вище перерахувала, і яких варто дотримуватися на сьогоднішній день, коли ми їздимо у транспорті, ходимо на роботу тощо", — додала епідеміологиня.

Нагадаємо, раніше Катерина Сояк також розповіла, чи можна інфікуватися коронавірусом під час прогулянки в парку.  

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Схуднення та здорове харчування
Дата публікації
Перегляди
4278
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація