Як коронавірус діятиме далі: лікарка Голубовська розповіла про три сценарії

Дата публікації
Перегляди
5359
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Як коронавірус діятиме далі: лікарка Голубовська розповіла про три сценарії

Фото: pixabay.com

Ольга Голубовська розповіла що буде з коронавірусом: посилиться, зникне або житиме з людьми завжди.

Коронавірус в Україні може розвиватися за трьома сценаріями. Як COVID-19 буде поводитись далі - посилиться, зникне або житиме з людьми завжди, - розповіла відома інфекціоністка, докторка медичних наук Ольга Голубовська в інтерв'ю OBOZREVATEL.

"У розвитку коронавірусної хвороби є три сценарії. Перший – до весни в нас буде дуже напружений сезон, вірус буде, як риба у воді. Потім він ослабне, як було влітку, коли він давав велику кількість легких форм, було менше інфікованих, а зараз усе звалилося, як сніжний ком. Нині його сезон. Наступного сезону він уже не буде таким агресивним. Це один прогноз. Другий прогноз – коронавірус, навпаки, набере обертів, можуть бути повторні випадки зараження, набагато важчі, і що з цим робити – ніхто не знає. Третій сценарій найсприятливіший – коронавірус проциркулює кілька років і зникне з людської популяції, як зник перший SARS", - розповіла лікарка.

Голубовська зазначила, що ніхто не знає, за яким сценарієм діятиме коронавірус.

"Бог його знає, як буде. Віруси розумніші за нас, це ми живемо серед них і тільки спостерігаємо, що вони нам придумали", - підсумувала вона.

Раніше Голубовська розповідала про важкий перебіг коронавірусу.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
5359
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація