"Я знаю ситуацію зсередини": лікарка назвала обмеження, яке сповільнить епідемію коронавірусу

"Я знаю ситуацію зсередини": лікарка назвала обмеження, яке сповільнить епідемію коронавірусу

скріншот з відео "Україна 24"

Доктора медичних наук Марина Маменко пояснила, чи потрібен україні локдаун і карантин вихідного дня.

Коронавірус в Україні розповсюджується швидкими темпами, щодня у нас фіксуються рекорди інфікованих людей і вмирають сотні українців. Поки що в Україні діє карантин вихідного дня, утім, рано чи пізно у нас виникне необхідність запровадити локдаун. І передусім доведеться обмежити роботу громадського транспорту.

Таку думку висловила лікарка-педіатр, доктора медичних наук Марина Маменко в ефірі каналу "Україна 24".

"Карантин вихідного дня міг би бути додатковим заходом, якби ми дійсно дотримувалися всіх інших обмежень просто протягом п'яти днів на тиждень. Тоді можна було б додати цю позицію і, можливо, вона б спрацювала. Я знаю ставлення населення, але я знаю ситуацію зсередини, в лікарнях. Це такий психологічний конфлікт між населенням, яке ще не хворіє, і населенням, яке вже захворіло, або у якого захворіли родичі", — сказала Маменко.

Лікар висловила думку, що уникнути тотального карантину в Україні не вийде.

"Мені здається, що в певний час ми прийдемо до тотального локдауну, 2-3 тижні необхідно для того, щоб розвантажити лікарні. Якщо ми не готові до свідомих обмежень щодня, змушені будемо терпіти суворіші зовнішні обмеження", — сказала Маменко.

Нагадаємо, раніше ТСН.ua розпитав у лікарів, чи врятує Україну запроваджений урядом карантин вихідного дня і чи не варто було б у такій ситуації ввести повний локдаун

Коронавірус в Україні: за добу - близько 11 тисяч нових випадків

Коронавірус в Україні: за добу - близько 11 тисяч нових випадків

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація