"Я захворіла двічі і двічі одужала": лікарка з Чернівців заявила, що вдруге подолала коронавірус

Дата публікації
Перегляди
1168
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Я захворіла двічі і двічі одужала": лікарка з Чернівців заявила, що вдруге подолала коронавірус

фото / Аліса Гріщенкова Facebook

Аліса Гріщенкова після хвороби повернулась на роботу.

Лікарка швидкої медичної допомоги з Чернівців Аліса Гріщенкова після недуги повернулась на роботу. У серпні медичка заявила, що вдруге за кілька місяців захворіла на COVID-19. В обох випадках ПЛР-тест виявив коронавірус. Утім, їй вдалось побороти хворобу і вже вчора, 28 вересня, вона повернулася на роботу.

"Негативний ПЛР-тест отримано і вже можна повернутись на роботу. Я захворіла двічі, двічі одужала, але так пощастило не всім. Тисячі людей зараз хворіють, варто про це пам'ятати і не нехтувати правилами, які написані здоров'ям і життям інших", - написала Аліса Гріщенкова на своїй сторінці у Facebook.

Після перенесеної хвороби лікарка просить усіх дотримуватися правил безпеки.

"Як і більшість людей, я дуже втомилась від карантинних обмежень, але заради себе і своїх близьких давайте берегти себе! Робота лікаря не лише лікувати людей, а і попереджати захворювання. Тому хотіла б ще раз наголосити - бережіть своє здоров'я, і не лише під час пандемії!", - написала вона.

Нагадаємо, раніше лікарка швидкої медичної допомоги Аліса Гріщенкова заявила, що вдруге заразилася коронавірусом. Перший випадок COVID-19 у неї виявили наприкінці квітня 2020 року. Після місячного лікування ПЛР-тест показав негативний результат, тож лікарка подумала, що з коронавірусом покінчено. Утім не минуло і трьох місяців, як Аліса Гріщенкова знову відчула недугу. Тест-ПЛР вдруге показав наявність у неї коронавірусної інфекції. Медик розповіла ТСН.ua, як лікувалась під час першого зараження, які симптоми зараз відчуває і чим вони відрізняються від попередніх.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1168
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація