"Я був розлючений": Трамп натякнув, що світових лідерів не попередили про масштаби пандемії коронавірусу

"Я був розлючений": Трамп натякнув, що світових лідерів не попередили про масштаби пандемії коронавірусу

Фото: Associated Press

Трамп вважає, що інформацію про небезпеку COVID-19 замовчували.

Світові лідери не були "адекватно попереджені про тяжкість" нового типу коронавірусу COVID-19.

Про це у четвер, 16 квітня, заявив президент США Дональд Трамп, додавши, що він "розлючений" за себе та своїх товаришів з "Великої сімки", пише CNN.

"Усі вони та їхні країни були спустошені цим. Їхня економіка була спустошена цим, - заявив Трамп. - І я був розлючений, бо про це слід було сказати. Це треба було сказати нам раніше, набагато раніше. Люди знали, що відбувається, але не хотіли про це говорити. Я не знаю чому, але ми повинні дізнатися правду".

Нагадаємо, що після конференції G7 Білий дім заявив про підтримку іншими лідерами критики президента США Дональда Трампа на адресу Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ): "Лідери звернули увагу, що країни G7 щорічно фінансують ВООЗ на понад 1 мільярд доларів, і більша частина розмови була зосереджена на обговоренні проблеми відсутності прозорості та хронічно невірній реакції на пандемію з боку ВООЗ. Лідери закликали до ретельного перегляду і реформування процесів у ВООЗ".

Як повідомлялося, протягом свого президентства Трамп неодноразово висловлював скептицизм щодо багатьох міжнародних організацій і неодноразово критикував ВООЗ. Раніше президент США заявив, що  ВООЗ допустила "помилки", які "спричинили стільки смертей", тоді як COVID-19 поширився по всьому світу. 14 квітня Трамп наказав своїй адміністрації призупинити виплату внесків США до ВООЗ. Він звинувачує ВООЗ у приховуванні інформації про поширення коронавірусу, серйозних помилках та прихильності до Китаю під час кризи. "ВООЗ не виконала свого основного обов'язку і має понести відповідальність", - заявив Трамп. 

"Злочин проти людства": президент Трамп припиняє фінансувати ВООЗ

"Злочин проти людства": президент Трамп припиняє фінансувати ВООЗ

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація