Вже найближчими тижнями: у Німеччині попередили про наближення найважчої фази коронавірусу

Вже найближчими тижнями: у Німеччині попередили про наближення найважчої фази коронавірусу

Фото: Associated Press

Меркель спрогнозувала, що в Німеччині незабаром будуть складні часи через коронавірус.

У Німеччині  в наступні тижні може початися найважча фаза пандемії коронавірусу. Вже нині медики у багатьох лікарнях працюють на межі можливостей і медична система ФРН може не витримати зростання кількості хворих

Про це заявила канцлерка ФРН Ангела Меркель.

Зі слів Меркель, медики в багатьох лікарнях працюють на межі своїх можливостей, наслідки зростання захворюваності COVID-19 після новорічних свят важко оцінити.

І нині мета влади - знизити кількість нових випадків захворювання до 50 на 100 тисяч населення за тиждень. Втім, як наголосила канцлерка, "ще краще - нижче за це значення".

Щоб досягнути цього, канцлерка закликала громадян скоротити спілкування з іншими і дотримуватися протиепідемічних правил. Меркель зауважила, що більше буде дотримано карантину, то менше "доведеться жити з такими обмеженнями".

"Це друга небезпечна хвиля пандемії, яку переживає наша країна і багато європейських країн. Наступні тижні зими стануть, найімовірніше, найважчою фазою пандемії", - висловилася Меркель.

До слова, влада Німеччини раніше подовжила  жорсткий карантин в країні до 31 січня. Планувалося, що посилені обмеження діятимуть в країні до 10 січня.

Як повідомлялося, канцлерка ФРН Анґела Меркель вважає 2020 рік "найважчим" за 15 років її перебування на чолі уряду Німеччини. 

У Британії збираються посилити карантинні обмеження, а в Німеччині – подовжити чинні

У Британії збираються посилити карантинні обмеження, а в Німеччині – подовжити чинні

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4027
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація