Всіх співробітників Нацполіції та Нацгвардії протестують на коронавірус

Всіх співробітників Нацполіції та Нацгвардії протестують на коронавірус

Фото: УНІАН

Геращенко заявив, що всі умови для цього є.

Міністерство внутрішніх справ вирішило тестувати всіх співробітників Національної поліції та Нацгвардії. Це відбуватиметься в закладах охорони здоров'я системи Міністерства внутрішніх справ.

Про це повідомляє пресслужба МВС з посиланням на заступника глави відомства Антона Геращенка. 

"У нас є своя система охорони здоров‘я, ми маємо закуплені тести на COVID-19 та спеціальне обладнання. У нас достатньо можливостей, щоб протестувати всіх поліцейських та гвардійців у закладах охорони здоров‘я системи МВС", – запевнив він.

Так, 7 травня Верховна Рада ухвалила закон про посилення тестування на коронавірус, зокрема, вводиться обов'язкове тестування для медиків та правоохоронців, які були задіяні в лікуванні хворих.

"Карантин був правильним рішенням, ми втримали ситуацію під контролем. Це дало нам час, щоб Україна підготувалася. Наразі ми повністю забезпечені тестами і усіма засобами індивідуального захисту. Також ми частково забезпечені та зробили все, щоб незабаром бути повністю забезпеченими апаратами ШВЛ. Наші лікарі мають певну підготовку і вже не так бояться лікування хворих на коронавірус. Зараз ми поступово виходимо з карантину", - сказав Геращенко.

Раніше повідомлялося, що станом на ранок 11 травня, кількість хворих на коронавірус в Україні становить 15 648 людей. Із них 408 людей померли.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація