Оплати та обслуговування відбуваються безконтактно: як працює перший в Європі готель для хворих на коронавірус

Дата публікації
Перегляди
750
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Оплати та обслуговування відбуваються безконтактно: як працює перший в Європі готель для хворих на коронавірус

За ніч у 4-зірковому готелі доведеться викласти 40 євро.

У перший у Європі готель для хворих на коронавірусну хворобу, який відкрили у Празі, можна заселитися лише при наявності позитивного тесту на COVID-19, а всі оплати та обслуговування там відбуваються безконтактно.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Це один із чотиризіркових готелів у центрі Праги. Рецепції в класичному розумінні там вже не існує. Ніяких контактів. Встановлено монітор. Все відбувається через відеозв’язок. Усі деталі гості вирішують із працівником готелю дистанційно.

Рецепціоніст Томаш Свобода максимально захищений – респіратор, щит та рукавчики. І хоча із хворими на коронавірус гостями він майже не перетинається, каже, що так спокійніше.

"Я бачу людину тут у себе на планшеті. Переважно гості резервують заздалегідь і мені лишається лише передати важливу інформацію. Після цього гість може йти одразу в свій номер", - розповів рецепціоніст.

Далі уся комунікація із гостем відбувається через месенджери або застосунок готелю. Обрати меню у готелі можна через вотсап. Їсти приносять тричі на день.

"Якщо ми отримуємо замовлення, до прикладу, на сніданок, ми готуємо і залишаємо на столику біля дверей. Коли їжа готова і на місці, ми повідомляємо про це клієнта телефоном", - розповів Томаш Свобода.

Лише з позитивним тестом на COVID-19 -  у Празі відкрили готель для хворих на коронавірус

Лише з позитивним тестом на COVID-19 -  у Празі відкрили готель для хворих на коронавірус

Самі кімнати обладнані як зазвичай. Аби перебування було комфортнішим, є підписка на відеосервіси та ігрові консолі. Білизни ж хворому гостю одразу лишають мінімум на тиждень.

За словами Томаша, під час проживання клієнта до номеру до нього не заходять.

За тиждень роботи готелю у новому форматі послугою скористалося вже 20 осіб. Переважно це чехи, які ізолюються тут, аби не заразити своїх родичів. Однак є й іноземці. Один з них – українець, який приїхав до Чехії на заробітки. Здавши обов’язковий для в’їзду до країни тест, отримав позитивний результат.

"Оскільки в будівлі, де я живу, перебувають інші люди, з метою унеможливити мій контакт з оточуючими, я був переміщений в цей готель", - розповів чоловік.

За ніч у 4-зірковому готелі доведеться викласти 40 євро. Однак, ціна у часи до пандемії коронавірусу за такі ж номери була вдвічі вищою.

"Ситуація із туризмом у Празі зараз дуже критична. Ми зараз нічого не заробляємо. Тому ця ідея здалася нам цікавою і ми вирішили спробувати. Ми запропонували нашому великому персоналу працювати із хворими клієнтами. Бажаючих відгукнулося більше, ніж ми очікували", - каже власник мережі готелів Ярослав Свобода.

Рецепціоніст Томаш заразитися COVID-19 не боїться, бо контакт із хворими мінімальний, та й щотижня він зі своїми колегами проходить обов’язковий тест.

Залишати свої номери хворим клієнтам тут заборонити не можуть. Однак, більшість з них, за словами працівників, - свідомі. Виходять лише за їжею або до лікаря.

Автор: Сергій Стеценко

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
750
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація