"Врятувати Різдво": хлопчик з Ірландії попросив у Pfizer вакцину для Санти та отримав відповідь

"Врятувати Різдво": хлопчик з Ірландії попросив у Pfizer вакцину для Санти та отримав відповідь

Фото: Associated Press

У Pfizer запевнили, що "Санта, місіс Клаус, олені та всі ельфи здорові".

Американський фармгігант Pfizer відповів на лист шестирічного Каллума Торнхілла з Ірландії, який попросив надіслати вакцину від COVID-19 Санта-Клаусу та його ельфам.

Про це повідомляє Irish Examiner.

"Я чув, що ви розробили нову вакцину від коронавірусу. Молодці! Чи не могли б ви, будь ласка, надіслати декілька на Північний полюс для Санти і його ельфів, - йшлося в листі маленького жителя Гланмайра, що у графстві Корк. - Ми хочемо врятувати Різдво та зробити усіх дітей щасливими".

Співробітники офісу компанії в Рінгаскідді надіслали хлопчику набір для малювання та листа, у якому запевнили, що "зв'язалися з Сантою, щоби запропонувати допомогу". "Він запевнив нас, що він, місіс Клаус, олені та всі ельфи здорові та перебувають у безпеці", - йшлося у відповіді. 

На прохання Каллума також відреагував гендиректор Pfizer Альберт Бурла. У LinkedIn він написав, що такі листи "нагадують нам про те, чому робота, яку ми виконуємо щодня, така важлива". "Ми обов'язково подбаємо про Санту, а також про його ельфів", - запевнив він.

Зазначається, що хлопчик вирішив написати листа ще у листопаді, після того, як почув про розробку вакцини по радіо. Його мати розповіла, що не очікувала отримати відповідь від компанії. Вона сказала, що лист "зробив Різдво її сина".

Фото: Irish Examiner
Фото: Irish Examiner

"Він почув про вакцину, коли одного ранку ми їхали до школи. Він сказав, що нам слід написати листа до Pfizer, а потім він приїхав додому  і того ж дня написав", - згадала жінка. Мама попередила Каллума, що компанія може не надіслати відповідь, оскільки "дуже зайнята розробкою вакцини".

Як повідомлялося, казковий герой Санта-Клаус, який вилетів зі своєї резиденції на Північному полюсі 24 грудня об 11:00 за київським часом, від 21:09 до 21:13 перебував над територією України

У США кампанія з масової вакцинації від COVID-19 стартувала 14 грудня. Відтоді в країні повідомили про декілька випадків алергічної реакції на щеплення розробкою компаній Pfizer та BioNTech, три із них відбулися на Алясці.

Нагадаємо, що одну із медпрацівниць регіональної лікарні Бартлетта (BRH) в місті Джуно госпіталізували за десять хвилин після щеплення "із ознаками анафілактичної реакції", зокрема "з посиленим серцебиттям, задишкою, а також шкірними висипаннями та почервонінням". 

Ще одного медпрацівника госпіталізували у Нью-Йорку.

Санта в умовах карантину: скільки коштує відеодзвінок до лапландського Діда Мороза

Санта в умовах карантину: скільки коштує відеодзвінок до лапландського Діда Мороза

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація