Вплив пандемії COVID-19 на психічне здоров'я населення: ВООЗ рекомендує провести зимові свята вдома

Вплив пандемії COVID-19 на психічне здоров'я населення: ВООЗ рекомендує провести зимові свята вдома

Фото: pixabay.com

Згідно з проведеним Міжнародною організацій праці опитуваннями, кожна друга молода людина у віці 19-29 років відчуває тривожність або депресію.

Фахівці вважають, що наслідки пандемії COVID-19 для психічного здоров'я населення будуть відчуватися ще довго. Це боязнь заразитися, побоювання за здоров'я близьких, карантин, безробіття, фінансові проблеми, соціальна ізоляція. Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) рекомендує людям провести зимові свята вдома.

Про це у суботу, 19 грудня, заявив глава Європейського бюро ВООЗ Ханс Клюге, передає Служба новин ООН.

За його словами, згідно з проведеним Міжнародною організацій праці опитуваннями, кожна друга молода людина у віці 19-29 років відчуває тривожність або депресію. Ця тенденція стосується і інших вікових груп.

Представник ВООЗ зазначив, що у зимові місяці подібні недуги взагалі часто загострюються, а на тлі пандемії можуть стати ще більшою загрозою для здоров'я населення.

"Напередодні свят найкращим подарунком може стати захист нашого психічного здоров'я і благополуччя, а також турбота про інших", - вважає Клюге.

Він закликав уряди регіону вкладати кошти в програми по захисту психічного здоров'я людей.

"Найбезпечніше зараз - зустріти свята вдома. Пам'ятайте, що, навіть перебуваючи в розлуці з близькими, ви не повинні відчувати себе самотніми: спілкуйтеся, листуйтеся, здзвонюйтеся, підтримуйте одне одного! Зараз головне - безпека і здоров'я. Вакцини на підході, так що ми можемо сподіватися на краще майбутнє. Треба потерпіти ще кілька місяців, зате потім у нас буде привід для гордості за те, що ми проявили відповідальність", - заявив Ханс Клюге.

Як повідомлялося раніше, на тлі пандемії COVID-19 ВООЗ у Європі закликала людей носити захисні маски під час різдвяних зустрічей з рідними.

У ВООЗ дали поради, як правильно святкувати Різдво та Новий Рік під час пандемії

У ВООЗ дали поради, як правильно святкувати Різдво та Новий Рік під час пандемії

Повʼязані теми:

Наступна публікація