Вперше за 40 днів у Південній Кореї не зафіксували жодної смерті від коронавірусу

Дата публікації
Перегляди
1619
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Вперше за 40 днів у Південній Кореї не зафіксували жодної смерті від коронавірусу

Фото: Associated Press

Вже чотири дні поспіль в країні щодня фіксують менше десяти заражених.

У п'ятницю, 24 квітня, Південна Корея повідомила про усього шість нових випадків коронавірусної інфекції COVID-19

Вже чотири дні поспіль в країні щодня фіксують менше десяти заражених. Про це із посиланням на Корейські центри контролю та профілактики захворювань повідомляють CNN та портал Worldometer, який у режимі реального часу цілодобово збирає статистику з усього світу. 

Водночас, вперше за 40 днів у Південній Кореї від ускладнень COVID-19 не загинув жоден пацієнт.

Загалом від початку спалаху на нову коронавірусну інфекцію у Південній Кореї захворіли 10 708 людей. 240 пацієнтів померли від ускладнень COVID-19, тоді як понад вісім із половиною тисяч осіб одужали та виписалися з медзакладів. 

На тлі зменшення нових випадків COVID-19, у Південній Кореї почали послаблювати карантинні обмеження. Переглянули, зокрема, вимогу про закриття церков, спортзалів та барів. Водночас, школярі в країні продовжують навчатися дистанційно.

У понеділок прем'єрміністр країни Чон Се Гюн попросив громадян залишатися пильними, а також доручив чиновникам розробити нові "делікатні антивірусні заходи", аби стримувати ризик передачі COVID-19 у період, коли збільшується соціальна та економічна активність населення. 

Як повідомлялося, у Південній Кореї вчені виявили 38 антитіл, які можуть нейтралізувати коронавірус. Раніше корейські вчені заявили, що виявили нову властивість у коронавірусу COVID-19. Виявилося, що він може "оживати" у пацієнтів, які вже вилікувалися. 

Спалах почався у місті Тегу, де підтвердили близько 8 тисяч випадків коронавірусу. Влада стверджує, що “суперпоширювачем” інфекції територією країни стала членкиня "Церкви Ісуса Шінчонджі". Що про це відомо – читайте у матеріалі ТСН.ua.

У лютому Південна Корея була однією з найбільш уражених новим коронавірусом країн, нині ж у світі за кількістю інфікованих вона на 30-му місці. Уповільнити поширення інфекції допомогло масове тестування, суворі карантинні заходи, а також обмеження на в'їзд іноземців. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Дата публікації
Перегляди
1619
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація