Вперше від початку пандемії у Китаї не зафіксували жодного нового випадку коронавірусу

Вперше від початку пандемії у Китаї не зафіксували жодного нового випадку коронавірусу

Фото: Associated Press

Водночас в КНР прозвітували про 28 нових безсимптомних випадків коронавірусу.

У суботу, 23 травня, материковий Китай вперше від початку пандемії повідомив про відсутність нових випадків активної форми COVID-19

Про це повідомляє ТСН.ua із посиланням на дані Національної комісії з охорони здоров'я Китаю.

Водночас в КНР зафіксували ще 28 пацієнтів із новим коронавірусом, які не мають симптомів захворювання. 

Загалом у Китаї на лікуванні залишаються 79 пацієнтів з активною формою COVID-19, тоді як ще 370 людей із новою коронавірусною інфекцією, які не мають симптомів захворювання, перебувають під медичним спостереженням.

Нових смертей від ускладнень нової недуги впродовж доби в КНР також  не зафіксували.

Як повідомлялося, Китай планує відновити навчання для більшості учнів 1 червня, тоді як інші зможуть повернутися до школи пізніше, залежно від умов. А от коли відкриються університети - наразі невідомо.

Загалом від початку спалаху в країні на COVID-19 захворіла 82 971 людина. 4 634 пацієнти померли, тоді як понад 78 тисяч вже одужали та виписалися з медзакладів. 

Раніше влада китайського міста Ухань перерахувала кількість померлих пацієнтів, збільшивши її приблизно на 50 відсотків. Згідно з новими даними, кількість жертв коронавірусу зросла на 1 290.

Нагадаємо, що влада Китаю зняла заборону на виїзд з багатомільйонного міста Ухань, де було зафіксовано перший випадок зараження новим коронавірусом та звідки почалося стрімке поширення інфекції. У перший день місто покинули понад 65 тисяч людей.

Як повідомлялося, у провінції Хубей відновили авіаперельоти, а в Ухані закрили побудовану за 10 днів модульну лікарню, призначену для лікування пацієнтів, хворих коронавірусом. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація