Возити лише у масках і на місцях для сидіння: у МОЗ опублікували пропозиції, як відновлювати роботу транспорту

Возити лише у масках і на місцях для сидіння: у МОЗ опублікували пропозиції, як відновлювати роботу транспорту

Фото: УНІАН

Розпорядження санітарного лікаря перебуває на громадському обговоренні.

У Міністерстві охорони здоров’я оприлюднили для громадського обговорення умови для відновлення роботи транспорту в Україні під час карантину.

Відповідне розпорядження головного санітарного лікаря оприлюднене на сайті МОЗ.

Згідно із пропозиціями МОЗ, перед початком робочої зміни усі працівники мають проходити температурний скринінг. У разі виявлення температури тіла понад 37,2 градуса працівників до роботи не допускають.

Водії, кондуктори та інші члені екіпажу мають носити маску впродовж усього рейсу. Також у масках мають бути і всі пасажири. Без масок пасажирів до транспорту допускати заборонено. Важливим є і те, що у салоні дозволено перевозити пасажирів винятково в межах кількості місць для сидіння.

Якщо ж рейс виконуватиметься до регіону, де ще не діють послаблення карантину, то в салоні буде дозволено перевозити до 50% пасажирів від кількості місць для сидіння.

Перед кожним рейсом транспортний засіб має бути продезінфікований, особливо місця контакту рук пасажирів – поручні та місця для сидіння.

На автостанціях дозволено одночасне перебування людей не більше однією особи на 10 квадратних метрів. Водночас заборонена робота залів очікування. Також на автостанції допускатимуть лише у масках.

Нагадаємо, після 22 травня в Україні має відбутися чергове послаблення карантину. Серед іншого, можливо, запрацює громадський транспорт. Як саме він працюватиме та чи відкриється метро у Києві та Харкові поки що не дуже зрозуміло, адже заяви урядовців різняться.

Урядовці пояснили, коли в Україні можливе відновлення роботи транспорту

Урядовці пояснили, коли в Україні можливе відновлення роботи транспорту

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація