ВООЗ закликає Європу посилити контроль через мутацію коронавірусу

ВООЗ закликає Європу посилити контроль через мутацію коронавірусу

Фото: Associated Press

За межами Великої Британії новий штам коронавірусу був виявлений в Данії, Нідерландах та Австралії.

Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) у неділю, 20 грудня, закликала європейські країни посилити заходи у боротьбі з коронавірусом через появу у Великій Британії його нового штаму.

За даними ВООЗ, за межами Великої Британії було зафіксовано 11 випадків інфікування мутованим вірусом - дев'ять у Данії, та по одному у Нідерландах та Австралії.

"У всій Європі, де передавання є інтенсивною та широко розповсюдженою, країнам необхідно подвоїти свої підходи до контролю та запобігання", - наголосила речниця європейського представництва ВООЗ, передає агенція AFP.

Новий штам коронавірусу був виявлений на південному сході Англії. З огляду на швидке зростання показників захворюваності, припускають, що новий штам коронавірусу може швидше поширюватися, ніж відомі досі, сказав головний лікар Англії Кріс Вітті.

За словами британського прем'єр-міністра Бориса Джонсона, цей новий варіант коронавірусу може бути на 70% більш заразним, ніж старий. Утім, поки немає доказів того, що він є більш смертоносним або вливає на дію вакцини чи лікування.

Через виявлення нового штаму коронавірусу низка європейських країн вже закрила або думає над закриттям сполучення із Великою Британією.

У Європі планують розпочати вакцинацію від коронавірусу з 27 грудня

У Європі планують розпочати вакцинацію від коронавірусу з 27 грудня

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація