ВООЗ скликає позачергове засідання через новий штам коронавірусу

ВООЗ скликає позачергове засідання через новий штам коронавірусу

Фото: Associated Press

Коли саме буде нарада поки невідомо.

Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) збереться на нараду , щоб обговорити стратегії протидії новому, більш заразному штаму коронавірусу, що з'явився у Великобританії,

Про це заявив 22 грудня глава ВООЗ в Європі Ханс Клюге. Однак дати зустрічі він не назвав.

"Обмеження поїздок для стримування поширення є правильним кроком, поки у нас не буде більш точної інформації. Однак шляхи забезпечення товарами першої необхідності населення - мають бути відкритими", - заявив регіональний директор ВООЗ Ханс Клюге в Twitter, закликавши до посилення профілактичних заходів.

ВООЗ закликає не панікувати через новий штам коронаввірусу. Там заявили, що це певний етап розвитку вірусу, і похвалили Велику Британію за виявлення мутації.

У заяві ВООЗ повторила, що поки недостатньо інформації, щоб визначити, чи може новий штам вплинути на ефективність вакцини.

Нагадаємо, перший випадок нового штаму COVID-19 виявили у Великій Британії, а відомо про це стало 14 грудня. Уже зафіксовано понад тисячу випадків зараження цим новим штамом. 

Служба громадської охорони здоров'я Англії 20 грудня повідомила, що новий варіант коронавірусу в Британії почав стрімко розповсюджуватися ще від середини листопада, а міг з'явитися в країні взагалі ще у вересні 2020 року. Водночас до середини листопада він поширювався досить повільно. 

Відомо, що мутований коронавірус "VUI – 202012/01" передається легше, аніж його попередники, втім, немає доказів того, що він збільшує ймовірність важкого перебігу захворювання чи смерті. Дослідження у цьому напрямку тривають. 

Новий штам: чому Європа так налякалася та припинила авіасполучення з Британією

Новий штам: чому Європа так налякалася та припинила авіасполучення з Британією

Повʼязані теми:

Наступна публікація