ВООЗ хоче виготовити два мільярди доз вакцини від коронавірусу до кінця 2021 року

Дата публікації
Перегляди
2010
Поділитись:
WhatsApp
Viber
ВООЗ хоче виготовити два мільярди доз вакцини від коронавірусу до кінця 2021 року

Фото: Associated Press

ВООЗ також ставить за мету до кінця наступного року провести 500 млн діагностичних тестувань у країнах з низьким і середнім рівнями доходу.

До кінця 2021 року вчені планують виготовити щонайменше два мільярди доз вакцини від коронавірусу. Це здійснюватимуть в межах програми міжнародної співпраці, створеної під егідою Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ).

Про це повідомляє Центр новин ООН з посиланням на стратегічний план розвитку програми ACT Accelerator.

За словами генерального директора ВООЗ Тедроса Адханома Гебреєсуса, на сьогодні до ініціативи з виготовлення вакцини від COVID-19 COVAX офіційно приєдналися понад 160 країн з високим і 92 країни з низьким рівнем доходів. Ініціатива, яку очолює ВООЗ, зобов'язалася надавати вакцину від коронавірусу кожному, незалежно від країни. 

Гебреєсус також наголосив, що для реалізації ініціативи потрібні крупні інвестиції. Поточний дефіцит фінансування цієї програми становить 35 млрд доларів. Очільник ВООЗ порівняв цю суму з тією, яку жителі Землі витрачають що два тижні на купівлю цигарок. "Це не перевищує 1% від суми, яку уряди країн G20 вже зобов'язалися виділити в межах пакетів внутрішніх економічних стимулів. 

Найближчим часом угоду можуть підписати ще 34 держави. Гебреєсус наголошує, що не закликає їх до благодійності, адже справа стосується виживання світової економіки.

Нагадаємо, директор програми ВООЗ з надзвичайних ситуацій в області охорони здоров'я Майкл Райан заявив, що кількість жертв від коронавірусу може збільшитися з 1 млн до 2 млн осіб. "Можливо, буде потрібно ще 9 місяців до того, як з'явиться вакцина, і можливо, що за цей час помре ще 1 млн осіб", - заявив він. 

ВООЗ офіційно визнала, що пандемія вплинула на ментальне здоров'я людей

ВООЗ офіційно визнала, що пандемія вплинула на ментальне здоров'я людей

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2010
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація