ВООЗ оновить рекомендації щодо лікування людей з COVID-19 після "прориву" з препаратом дексаметазон

ВООЗ оновить рекомендації щодо лікування людей з COVID-19 після "прориву" з препаратом дексаметазон

Фото: flickr.com

Під час досліджень дешевий і широко доступний препарат значно знизив ризик смерті пацієнтів.

Всесвітня організація охорони здоров'я збирається оновити свої рекомендації щодо лікування людей, заражених новим коронавірусом, аби відобразити в них результати клінічного випробування, яке показало ефективність препарату дексаметазон для важкохворих пацієнтів.

Про це повідомляє US News із посиланням на Reuters.

Інструкція ВООЗ щодо лікування пацієнтів з COVID-19 призначене для лікарів та інших медичних працівників і має на меті інформувати їх про новітні дані, аби найкращим чином впоратися з усіма фазами захворювання, від діагностики до виписки.

Нагадаємо, дешевий і широко доступний препарат під назвою дексаметазон на третину зменшив ризик смерті людей, які перебувають на апараті ШВЛ, і на одну п'яту для тих, хто отримує кисень. Керівник дослідження Пітер Горб сказав: "Поки що це єдиний препарат, який знижує смертність, і знижує її сильно. Це великий прорив". Дослідники рекомендують почати застосовувати ці ліки негайно. 

Дексаметазон - синтетичний глюкокортикостероїд, отриманий ще в кінці 1950-х років. Його використовують у випадках ревматоїдного артриту, астми, запалення очей, а також для лікування пацієнтів з набряком мозку.

Повʼязані теми:

Наступна публікація