ВООЗ має виправити свої вчинки, інакше США більше не матимуть із нею справу - Трамп

ВООЗ має виправити свої вчинки, інакше США більше не матимуть із нею справу - Трамп

Фото: Associated Press

Трамп вважає, що організація "недостатньо справедлива" до США та інших країн.

Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) повинна "виправити" свої вчинки щодо реакції на пандемію COVID-19, а інакше США вийдуть з організації.

Відповідне попередження американський президент Дональд Трамп озвучив у вівторок, 19 травня, під час брифінгу, пише CNBC

"ВООЗ має працювати краще, - заявив очільник Сполучених Штатів. - Вони повинні бути значно більш справедливими до інших країн, включно зі США, інакше ми більше не будемо мати з ними справу".

У понеділок Трамп заявив, що назавжди припинить фінансування ВООЗ та перегляне членство США в організації, якщо та не виконає його умови. Зокрема, організація "має продемонструвати свою незалежність" від Китаю. 

У документі, зокрема, зазначено, що Білий дім виявив "неодноразові помилки" в реакції ВООЗ на пандемію COVID-19. Також очільник Штатів висловив сумніви щодо неупередженої обробки організацією даних, котрі вона отримує з КНР. Раніше Трамп заявляв, що установа "орієнтована на Китай". 

Тим часом у ВООЗ повідомили, що вже ознайомлюються із листом Трампа.

Раніше в організації спростовували усі звинувачення американського президента, зазначаючи, що своєчасно відреагували на пандемію COVID-19, та надали світовим лідерам достатньо часу на впровадження заходів для запобігання поширенню нової інфекції. 

Асамблея ВООЗ обговорила витоки коронавірусної пандемії

Асамблея ВООЗ обговорила витоки коронавірусної пандемії

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація