Виставили за поріг, а речі викинули у вікно: в Чернігівській області під лікарнею померла жінка

Виставили за поріг, а речі викинули у вікно: в Чернігівській області під лікарнею померла жінка

Фото: УНІАН

Головлікар пообіцяв розібратися в інциденті.

В Бобровиці Чернігівської області 74-річну жінку з пневмонією разом з речами вигнали з лікарні. Вона намагалася дочекатися допомоги, але не отримала її і померла.

Про це розповів у соцмережах журналіст Богдан Амінов.

"Катерину Іванівну з пневмонією, з тремтячими руками і скаргами "не можу дихати" виставили за поріг інфекційної лікарні. А речі викинули через вікно", - написав він.

Фото: Богдан Амінов / Facebook

За його словами, інцидент трапився ще минулого тижня і він поїхав до Бобровиці. Як виявилося, жінку попросили покинути лікарню, щоб вона лікувалася вдома.

"Катерина Іванівна вийшла за поріг, сіла на лавочку на подвір'ї інфекційки і не змогла далі йти. Водії таксі один за одним відмовлялися приїжджати до ковідной лікарні. Боялися заразитися. Жінку все ж доставили додому, їй стало гірше. Знову швидка, знову інфекційна. Але вже пізно", - розповів Амінов.

Фото: Богдан Амінов / Facebook

Жінка померла. У неї не було близьких родичів у Бобровиці. Дочка перебуває за кордоном. За пенсіонеркою доглядали дві місцеві мешканки. В день смерті вони сиділи з Катериною Іванівною на лавочці понад годину.

"Вона стукала в двері, вікна лікарні і просила допомогти. Але ніхто не вийшов. Потім Тані і Маші головлікар сказав, що йому з Чернігова надійшов дзвінок з вимогою звільнити "ковідне" місце для більш "важких" пацієнтів. Потім, правда, виявилося, що були пацієнти і без пневмонії", - написав журналіст.

Головлікар заявив, що медперсонал доповів йому про легку форму хвороби у жінки. Тому він і розпорядився відправити її додому.

"Пообіцяв провести службове розслідування. "Ми це так не залишимо" - ці слова керівника лікарні я записав на камеру", - додав Амінов. За його словами, медик, який вигнав Катерину Іванівну, сховався і навіть керівництву не вдалося викликати його на розмову.

Нагадаємо, у Києві від коронавірусу померла жінка. Вона два тижні отримувала консультації лікаря і призначення телефоном.

Раніше повідомлялось, що від COVID-19 померла викладачка політехнічного університету. Вона скаржилась на нестачу кисню у лікарні.

Нестача кисню у лікарні: викладачка політехнічного університету померла від COVID-19

Нестача кисню у лікарні: викладачка політехнічного університету померла від COVID-19

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація