"Виснаження персоналу": керівниця столичної лікарні розповіла про ситуацію з коронавірусом у закладі

"Виснаження персоналу": керівниця столичної лікарні розповіла про ситуацію з коронавірусом у закладі

Фото: Associated Press

Завантаженість коронавірусних лікарень у Києві коливається від 50% до 70%.

Головна лікарка 4 міської клінічнної лікарні столиці, яка приймає пацієнтів з коронавірусом,Тетяна Мостепан розповідає, що одна з проблем у закладі - це виснаження медичного персоналу.

Про це медичка розповіла в ефірі "Сніданку з 1+1"

За її словами, у лікарні наразі є вільні ліжка, до яких підведений кисень, а медичних препаратів вистачить до кінця року. 

"Є проблеми - це виснаження персоналу. Наприклад, наша лікарня вже дев'ять місяців працює як інфекційний шпиталь. Це не може не даватися взнаки. Враховуючи навантаження і кількість пацієнтів, які є, і які надходять, а також режим роботи, то проблема є. Медичні працівники мають серйозне навантаження", - наголосила лікарка. 

У закладі є 455 ліжок, з яких 200 кисневих, для пацієнтів з коронавірусом. Наразі у лікарні перебувають 360 інфікованих, з яких 155 перебувають на кисні.

Чи є місця та кисень для хворих на коронавірус в українських лікарнях

Чи є місця та кисень для хворих на коронавірус в українських лікарнях

За словами головної лікарки, до кінця року всі ліжка у медичному закладі будуть кисневими. Плюс додатково обладнають ще 300 кисневих точок. 

Як повідомлялося, завантаженість коронавірусних лікарень у Києві коливається від 50% до 70%. Зокрема, станом на 23 листопада завантаженість лікарень для хворих на COVID-19 сягала 55%, повідомили у Департаменті охорони здоров’я Київської міської державної адміністрації. Наразі у столиці для інфікованих коронавірусом доступно 4589 ліжок.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація