Вісім працівників "швидкої" у Бердянську заразилися коронавірусом від хворого, якому надавали допомогу

Вісім працівників "швидкої" у Бердянську заразилися коронавірусом від хворого, якому надавали допомогу

Фото: УНІАН

У більшості працівників захворювання наразі минає без симптомів.

У Бердянську Запорізької області на коронавірус COVID-19 захворіли 8 працівників підстанції швидкої медичної допомоги. Захворювання підтверджено методом ПЛР.

Про це повідомляє КНП "Територіальне медичне об'єднання "Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф" на своїй сторінці у Facebook.

"Офіційна інформація: різке зростання хворих на коронавірусну хворобу внесло корективи у повсякденну роботу екстреної медичної допомоги. Бригада надавала допомогу хворому, у подальшому з'ясувалось, що той мав коронавірус. Спочатку заразився 1 працівник, а від нього всі інші. Інформація стала відомою після того, як були здійснені планові обстеження медичних працівників підстанції", - йдеться в повідомленні.

У більшості працівників захворювання наразі минає без симптомів. Усі працівники перебувають на лікарняних, зазначається в повідомленні.

У Центрі запевняють, що всі працівники забезпечені засобами індивідуального захисту.

"Стосовно обмеження у користування засобами індивідуального захисту: жодних обмежень не було, ще у квітні було придбані усе необхідне. Бригади мають все у достатній кількості. Рішення про застосування засобів індивідуального захисту ухвалює керівник бригади в залежності від ситуації", - наголошується у повідомленні.

Головний медик Волині захворів на коронавірус

Головний медик Волині захворів на коронавірус

Нагадаємо, що станом на ранок суботи, 18 липня, кількість нових випадків зараження коронавірусом в Україні становить 847. Загалом - 58 111 випадків.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація