Вісім десятків вилікуваних: у Чернівецькій області розповіли про "гарну тенденцію" в боротьбі з коронавірусом

Вісім десятків вилікуваних: у Чернівецькій області розповіли про "гарну тенденцію" в боротьбі з коронавірусом

Фото: Associated Press

Водночас на Буковині зафіксували ще три летальні випадки серед пацієнтів з коронавірусом.

Увечері вівторка, 7 липня, у Чернівецькій області наявність нового типу коронавірусу COVID-19 підтвердили в іще 19 людей.

Лабораторний центр опрацював 333 зразки, повідомив очільник Чернівецької облдержадміністрації Сергій Осачук.

"Маємо гарну тенденцію - кількість тих, хто здолав вірус, сьогодні, знову значна. Від COVID-19 за останню добу одужали 87 буковинців", - зазначив посадовець.

Водночас, за даними Чернівецької ОДА, станом на 7 липня у лікарнях області перебувають 325 людей, у 137 з яких підтвердили коронавірус. Стан 39 пацієнтів медики оцінюють як важкий. "З них у реанімаціях - 30, на апаратах штучної вентиляції легень - 2", - додали у повідомленні.

Зазначається, що нова недуга на Буковині забрала ще три життя. Так, серед жертв COVID-19 - 84-річний мешканець Хотинського району, який також хворів на ішемію, гіпертонію та аритмію; 73-річна жителька Кіцманського району із супутніми захворюваннями: цукровим діабетом, стенокардією, гіпертонією; 93-річний пенсіонер із Кіцманщини. Він мав також рак сечового міхура, ішемію, хронічне обструктивне захворювання легень, загострення артриту.

Загалом від початку спалаху на Буковині новим типом коронавірусу заразилася 5 051 людина. Серед них 192 пацієнти померли від ускладнень захворювання, тоді як 2 386 - одужали

Нагадаємо, що, за даними Центру громадського здоров'я, у Чернівецькій області найбільша в Україні кількість як вилікуваних, так і померлих пацієнтів із COVID-19.

Від 1 липня на Буковині почало діяти послаблення карантину, зокрема відновилося внутрішньообласне сполучення, відкрилися спортзали, ресторани, стадіони та спортивні майданчики.

Пандемія в Україні: у владі заявили про стабілізацію ситуації з коронавірусом

Пандемія в Україні: у владі заявили про стабілізацію ситуації з коронавірусом

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація