Вісім активних та п'ятнадцять безсимптомних: у Китаї зафіксували нові випадки зараження коронавірусом

Вісім активних та п'ятнадцять безсимптомних: у Китаї зафіксували нові випадки зараження коронавірусом

Фото: Associated Press

У  Пекіні, де нещодавно зафіксували спалах коронавірусу, не виявили жодного нового інфікованого.

У вівторок, 7 липня, материковий Китай повідомив про вісім нових випадків активної форми COVID-19

Про це пише People's Daily, China із посиланням на дані Національної комісії з охорони здоров'я Китаю.

Усі пацієнти прибули з-за кордону, тоді як у Пекіні, де нещодавно зафіксували спалах коронавірусу, не виявили жодного нового інфікованого.

Нагадаємо, що великий оптовий ринок "Сіньфаді", де зафіксували новий спалах, тимчасово закрили, а в столиці ввели обмежувальні заходи. Зокрема, кожен, хто виїжджає з Пекіна, повинен надати довідку про негативний тест на наявність коронавірусу.

Також через спалах на столичному ринку пів мільйона мешканців округу Аньсинь, розташованого в 150 кілометрах від Пекіна, перебувають на жорсткому карантині. 

Загалом у Китаї на лікуванні залишаються 403 пацієнти із активною формою COVID-19, стан семи із них оцінюють як критичний. Також в КНР зазначили, що виявили ще п'ятнадцять безсимптомних випадків коронавірусу.

Від початку спалаху в країні на SARS-CoV-2 захворіли 83 565 людей. 4 634 пацієнти померли, тоді як понад 78 тисяч вже одужали та виписалися з медзакладів. 

Раніше у Китаї 11-мільйонне місто, розташоване неподалік від столиці, оголосило воєнний стан через спалах коронавірусу.

Як повідомлялося, епідеміолог Лю Цзюнь розповів, що після аналізу генома знайдених на оптовому ринку "Сіньфаді" зразків коронавірусу з’ясувалося, що вони старші за поширені у Європі штами. 

Нещодавно стало відомо, що супутникові знімки парковок біля лікарень в китайському Ухані, а також тенденції пошукових запитів в Інтернеті вказують, що новий коронавірус міг ширитися Китаєм ще в серпні минулого року

Раніше у Китаї заявили, що ринок в Ухані не був джерелом коронавірусу, а аналізи показали, що тварини не могли бути проміжним господарем патогену. 

Водночас для з'ясування походження інфекції до КНР наступного тижня планує вирушити місія ВООЗ.

Як повідомлялося, вірусологічний інститут Китаю, який США підозрюють у витоку інфекції COVID-19, має три живі штами коронавірусу кажана, але жоден не відповідає новому світовому зараженню. Так стверджує директор центру. 

Раніше у китайському Ухані на коронавірус перевірили 10 мільйонів людей. Позитивний результат тесту спостерігали лише у 300 випадках: в усіх пацієнтів хвороба проходила безсимптомно. Водночас у 1 174 людей, котрі були контактними особами заражених, захворювання не підтвердили.

У Китаї підтвердили випадок зараження людини бубонною чумою

У Китаї підтвердили випадок зараження людини бубонною чумою

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація