Виробник вітчизняних тестів на коронавірус поскаржився, що їхні вироби забракували

Дата публікації
Перегляди
1900
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Виробник вітчизняних тестів на коронавірус поскаржився, що їхні вироби забракували

Ілюстрація / Фото: Associated Press

Раніше про відправлення цих тест-систем до регіонів повідомляли у Офісі президента.

Компанія "Укргентех" скаржиться на те, що Центр громадського здоров’я МОЗ забракував тест-системи на коронавірус їхнього виробництва. За повідомленням компанії у ЦОЗ повідомили, що не отримали достовірних результатів під час використання цих тестів.

"Укргентех" вважає, що перевіряти їхній виріб мають безпосередньо у лабораторіях, які проводять тестування населення. Також впевнені, що рекомендувати ці тести до використання має Держлікслужба, а не ЦОЗ, передає Liga.net.

Зазначимо, що наприкінці квітня Міністерство охорони здоров`я України отримало близько 450 тис. ПЛР-тестів на коронавірусну інфекцію українського виробництва. Тоді очільник МОЗ говорив, що українські тест-системи пройшли відповідні експертизи та повністю відповідають за якістю і точністю всім світовим стандартам.

Нагадаємо, станом на 13 травня в Україні кількість інфікованих коронавірусом становила 16 425 осіб. Кількість інфікованих за останню добу зросла на 402 особи. Від початку пандемії померли 425 людей. Кількість одужалих сягнула вже 3716. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Дата публікації
Перегляди
1900
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація