Вінниця відмовилася від головної ялинки через "досить тривожну" ситуацію з коронавірусом

Вінниця відмовилася від головної ялинки через "досить тривожну" ситуацію з коронавірусом

Фото: Pexels

Святкові заходи у Вінниці переведуть у віртуальний формат.

На тлі пандемії COVID-19 у Вінниці відмовилися від встановлення головної ялинки в Центральному парку ім. Леонтовича, а святкові заходи вирішили перенести в онлайн-формат.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив мер Сергій Моргунов.

За його словами, в Україні спостерігають "досить тривожну" ситуацію по захворюваності на коронавірус.

"Карантинний 2020-й рік в усьому світі змінює підходи і щодо святкування Нового року, - зауважив він. - Я щиро бажаю, щоб новорічні свята вінничани зустріли не в лікарні, а в сімейному колі. І не наражали себе та рідних на небезпеку підхопити вірус".

Моргунов додав, що традицію святкової ілюмінації на магістральних вулицях та прикрашення центру міста збережуть, а на Майдані Незалежності встановлять вертеп.

"Прошу всіх, коли будете робити фото на фоні цих локацій, дотримуватись соціальної дистанції та пам’ятати про інші прості правила, які дозволяють зберегти здоров’я собі і близьким людям", - наголосив міський голова.

Нагадаємо, що у Києві через пандемію COVID-19 організатори новорічних свят вирішили перейти до "плану В",  згідно з яким центральна частина столиці залишиться майже вільною. Водночас головну ялинку країни засвітять традиційно 19 грудня о 19:00. 

Раніше Всесвітня організація охорони здоров'я назвала відмову від зустрічі з рідними "найбезпечнішим вибором" на Різдво та заявила, що уряди повинні зважити економічні та соціальні вигоди від послаблення карантину у святковий період.

ВООЗ закликала не знімати карантинних обмежень на Різдво і відмовитися від пишних святкувань

ВООЗ закликала не знімати карантинних обмежень на Різдво і відмовитися від пишних святкувань

Повʼязані теми:

Наступна публікація