"Він удома ледь не помер": Палиця розповів, як його колега-депутат хворів на непідтверджений коронавірус

"Він удома ледь не помер": Палиця розповів, як його колега-депутат хворів на непідтверджений коронавірус

Фото: Кадр із "Право на владу"

Нардеп зауважив, що тести на коронавірус, які коштують дешевше, є неякісними.

Під час обговорення ситуації з коронавірусом в ефірі ток-шоу "Право на владу" голова політичної партії "За майбутнє" Ігор Палиця розповів історію про захворювання у депутата зі своєї групи, який мав симптоми COVID-19, однак йому діагностували двостороннє запалення легенів.  За його словами, тести, які продаються за дешевими цінами, показали хворому неправильний результат. 

Палиця розповів про свій діалог з депутатом. Каже, дозвонився до нього лише за два тижні:

"Він (депутат. — Ред.) мені передзвонив позавчора. Я говорю: "Що сталось?". Він захворів — двостороннє запалення легенів. Він лежить вдома. Каже: "Я ледве не вмер". Я говорю: "А що з тобою було?" — "Двостороннє запалення легенів" — "А COVID в тебе є?" — "Ні, здав два тести — негативні". Я кажу: "А запах ти відчуваєш?" — "Ні, втратив можливість відчувати запах", — переказує Палиця.

Він також додав, що хворий перерахував йому всі симптоми, які присутні за COVID, і розповів про рівень кисню у крові:

"Приїжджав лікар сімейний, подивився" — "І що там за цифри в тебе були?" (питає Палиця. — Ред.) — "80". 80 — і його не поклали в лікарню! Я говорю: "А лікар тобі сказав, що треба класти до лікарні?" — "Так, я сказав, що мені важко дихати, - лікар сказав, що немає місць у лікарнях". Він така людина - він не скористався "корочкою", "Феофанією". Він вдома ледь не помер! В лікарнях немає місць. Тести, які відрізняються цінами... Ті, що дешеві, наші — неякісні. Вони двічі дали негативний результат. Тобто людина може заражати всіх навколо. У нього потім захворіли двоє синів, захворів водій. Людину будуть лікувати зовсім від іншого: від пневмонії, а не від COVID — і ми втрачаємо життя".

Ігор Палиця розповів, як його колега-депутат хворів на коронавірус, який не підтвердили 2 тести

Ігор Палиця розповів, як його колега-депутат хворів на коронавірус, який не підтвердили 2 тести

Нагадаємо, ефір суспільно-політичної програми "Право на владу" цього разу розпочався з анекдота від ведучої Наталії Мосейчук. Він присвячений президенту Росії Володимиру Путіну і темі виборів. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація