"Він говорив, що не доїде": біля Тернополя під дверима інфекційної помер відомий волонтер

"Він говорив, що не доїде": біля Тернополя під дверима інфекційної помер відомий волонтер

Автор
Оксана РудаОксана Руда
Дата публікації
Перегляди
4767
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Він говорив, що не доїде": біля Тернополя під дверима інфекційної помер відомий волонтер

фото / Ігор Цепенюк, Facebook

Ігор Цепенюк мав коронавірус і потребував гемодіалузу, на жаль, врятувати його не вдалось.

У місті Бучач, що біля Тернополя, помер український волонтер Ігор Цепенюк, який хворів на COVID-19. Лікарі не змогли його реанімувати і він помер під дверима інфекційного відділення лікарні. Відомо, що 57-річний Цепенюк всі роки війни на Донбасі допомагав українським військовим.

"Відійшов у вічність побратим, підприємець, волонтер, добрий і світлий чоловік Ігор Цепенюк. Його жага до перемоги та бажання допомагати тим, хто цього потребує, була дуже сильною. Все, що задумав, все реалізовував. Один з небагатьох, хто за 7 років війни не втомився допомагати волонтерам, один з небагатьох, хто виступав меценатом у вихованні майбутнього молодого покоління. Молимося за її душу, приносимо співчуття рідним", - йдеться у повідомленні 6-ї сотні ДУК "Правий сектор" у Facebook.

Дружина Ігоря Цепенюка Валентина розповіла, що він помер під дверима інфекційного відділення після важкої виснажливої дороги в кисневій масці. В Тернополі не було відділення гемодіалізу для хворих з коронавірусом і сім'я була змушена везти його в Бучач.

"Реанімувати не змогли. Він говорив, що не доїде, він говорив, що помре. Але ми тарганили його в Бучач! І ми його вбили! Бо великий Тернопіль не здатний мати у себе відділ гемодіалізу для ковідних хворих. Та ще й залежних від кисню. Для Тернополя ця втрата пройде непомітно. Але вона покалічила нашу родину і всіх, хто знав мого чоловіка! Він був дуже світлою і мудрою людиною! Я мала чоловіка, за якого дякувала Богу! Він був чудовим батьком, дідусем, сватом, другом, розумним порадником, надійним плечем! Йому було всього 57 років!" - написала дружина покійного.

Останнє прижиттєве фото мого коханого чоловіка. Сьогодні по п‘ятій годині дня під дверима бучацького...

Опубліковано Валентиною Цепенюк Вівторок, 24 листопада 2020 р.

 

Також Валентина Цепенюк повідомила, що чоловіка поховають сьогодні, 26 листопада.

"Нікого не запрошую з нами провести його в останню дорогу, тому що в нас COVID-19. Буде обмежена кількість людей. Самі рідні. На жаль, навіть не зможу обійняти старшого сина й невістку, щоб не наражати на небезпеку. Ви помоліться за нього в той час. Хто схоче, зможе пізніше провідати його могилу", - додала жінка.

Нагадаємо, у Сумській області на порозі лікарні міста Путивль померла 63-річна жінка, якій не знайшлося місця в медзакладі.

Чи є місця та кисень для хворих на коронавірус в українських лікарнях

Чи є місця та кисень для хворих на коронавірус в українських лікарнях

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Дата публікації
Перегляди
4767
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація