Віктор Ляшко розповів, хто в Україні вирішуватиме щодо першочерговості вакцинації громадян

Віктор Ляшко розповів, хто в Україні вирішуватиме щодо першочерговості вакцинації громадян

Фото: УНІАН

Процес вакцинації, зокрема, контролюватиме МОЗ.

Заступник міністра охорони здоров'я, головний санітарний лікар України Віктор Ляшко розповів, що Національна технічна група експертів з питань імунопрофілактики визначатиме, кого в Україні вакцинувати від коронавірусу у першу чергу.

Про це він сказав 19 листопада в прямому ефірі ток-шоу "Право на владу" на телеканалі "1+1".

"Є Національна технічна група експертів з питань імунопрофілактики. Вона включає різний пул експертів: імунологи, інфекціоністи, епідеміологи, вірусологи, громадські активісти і представники міжнародних організацій. Саме вони випрацьовують ключові речі, як повинна проходити ця вакцинальна сесія", - зазначив Віктор Ляшко.

Водночас контролюватиме цей процес Міністерство охорони здоров'я спільно з Департаментами охорони здоров'я, зауважив заступник міністра охорони здоров'я.

Хто буде вирішувати, кого першого вакцинуватимуть

Хто буде вирішувати, кого першого вакцинуватимуть

Нагадаємо, Національна технічна група експертів з питань імунопрофілактики наразі оцінює три різні механізми постачання до України вакцин від нового коронавірусу COVID-19, оскільки звичайні умови транспортування в Україні передбачають температуру зберігання +2°C, +8°C, а дві потенційні вакцини вимагають температуру для зберігання -20°C та -70°C.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація