"Виключно в онлайн-режимі": "Епіцентр" передумав працювати під час карантину вихідного дня

"Виключно в онлайн-режимі": "Епіцентр" передумав працювати під час карантину вихідного дня

Фото: УНІАН

Магазин у суботу та неділю не працюватиме, але видаватиме товари в Центрах видачі замовлень.

Мережа будівельних гіпермаркетів "Епіцентр", яка спочатку вирішила ігнорувати рішення уряду про запровадження карантину вихідного дня від 14 листопада і продовжити працювати попри заборону, передумала і заявила, що на час дії карантину магазини працюватимуть виключно в онлайн-режимі.

Про це "Епіцентр" повідомив на своїй сторінці у Facebook.

"На час дії карантину вихідного дня мережа "Епіцентр" працюватиме виключно в онлайн-режимі та видаватиме товари в Центрах видачі замовлень торговельних центрів", — йдеться у повідомленні.

Також мережа гіпермаркетів вирішила продовжити години роботи магазинів у будні дні до 24:00. "У будні дні робота торговельних центрів мережі буде продовжена до 24:00 та триватиме до останнього покупця", — додали в "Епіцентрі".

❗️На час дії карантину вихідного дня мережа "Епіцентр" працюватиме виключно в онлайн режимі та видаватиме товари в...

Опубліковано Епіцентр К Четвер, 12 листопада 2020 р.

Варто зазначити, що 12 листопада після заяв "Епіцентру" не закриватися на вихідних заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко повідомив, що правоохоронці ретельно проконтролюють, щоб "заяви керівництва мережі "Епіцентр" збігалися з їхніми реальними діями". Він також підтвердив, що в мережі гіпермаркетів погодилися вжити карантинні обмеження після роз'яснень МВС. 

Нагадаємо, в Україні від 14 листопада почне діяти карантин вихідного дня. Упродовж суботи і неділі можуть працювати тільки продуктові магазини, аптеки, ветеринарні аптеки, автозаправки, пошта. Таке рішення 11 листопада ухвалив Кабмін. Однак у той же день мережа будівельних гіпермаркетів "Епіцентр" у своїх соцмережах повідомила, що вводить "72-годинну п'ятницю" і, попри заборону, продовжить працювати, бо у них у продажі є і продукти, і ліки. Очільник МОЗ Максим Степанов розкритикував позицію компанії, заявивши: "Хочете покуражитися? Зробити фарс на здоров'ї людей? То поїхали зі мною в реанімацію!". 

Карантин вихідного дня: як на обмеження відреагували в регіонах

Карантин вихідного дня: як на обмеження відреагували в регіонах

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація