"Вигрузили з лікарні і вивезли майже голого": під Дніпром пацієнта транспортували в інше місто в самій майці (відео)

"Вигрузили з лікарні і вивезли майже голого": під Дніпром пацієнта транспортували в інше місто в самій майці (відео)

фото / Ірина Назарок

Чоловік трусився від холоду, але медики лікарні на це не зважали.

У Нікополі Дніпропетровської області відвідувачі лікарні, де перебувають хворі на коронавірус, стали свідками кричущої події. Фактичного голого пацієнта в одній майці транспортували в інше місто.

Про це ТСН. ua повідомив волонтер з Нікополя Ігор Радченко.

Він розповів, що сьогодні, 7 грудня, перебував на території лікарні №1 міста Нікополь, куди привозив для малозабезпечених пацієнтів гуманітарну допомогу. В цей час він побачив, як в автомобіль швидкої допомоги з каталки перевантажили "майже голого чоловіка пенсійного віку".

"На ньому була лише одна тоненька майка з рукавами, памперс і домашні капці. На вулиці вітер і мінусова температура. Він був блідий і трусився від холоду, повністю у шоковому стані і не розумів, що відбувається. На ньому був катетер в руці і з памперса по землі тяглася система катетера для мочі. Його вивозили з прийомного покою без маски,  без супроводу, і це з цікарні де лікують коронавірусних хворих", - обурився побаченим чоловік.

Він звернувся з запитанням до медиків, які готували хворого до транспортування, щодо відсутності на ньому одягу, на що отримав відповідь "звертайтеся на "гарячу" лінію".

"Медсестра зі швидкої , яка приймала хворого, сама була в шоці, сказала медсестрам, які його загружали: "та він околіє в авто". Знайшла і закутала його в тоненьке одноразове простирадло для операцій", - розповів волонтер.

Чоловік дізнався ім'я пацієнта і зараз розшукує його родичів чи знайомих, щоб разом притягнути до відповідальності винних у такому ставленні до хворого чоловіка.

Слід зазначити, що від Марганця до Нікополя відстань понад 20 кілометрів, щоб її здолати потрібно понад півгодини часу, а то й більше. Температура на градуснику на 7 грудня у Нікополі -1, 0 градусів. 

ТСН. ua направив запит до Нікопольської лікарні №1 з приводу ситуації, що склалася з літнім пацієнтом. Відповіді від медзакладу редакція сайту поки не отримала.

Нагадаємо, що у Львові медики борються за життя дружини викладача Українського Католицького Університету отця Петра. Жінка інфікувалася коронавірусом і має 90% ураження легенів.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація