Відтискатися, лежати у трунах і копати могили: в Індонезії радикально карають порушників маскового режиму

Дата публікації
Перегляди
457
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Відтискатися, лежати у трунах і копати могили: в Індонезії радикально карають порушників маскового режиму

Фото: Associated Press

В Індонезії спостерігається один з найсерйозніших спалахів коронавірусу в Південно-Східній Азії.

Індонезія наклала суворі штрафи за порушення своїх законів про коронавірус, зокрема, про обов'язкове носіння масок у всіх громадських місцях. Дещо дивні покараня запроваджені для тих, хто не бажає або не може платити.

Так, двох чоловіків зазнімкували, коли вони відтискаються перед поліцією у вигляді покарання за те, що вони не носили маски на тлі пандемії коронавірусу в Індонезії, інформує MailOnline.

Знімок був зроблений у вівторок, 11 листопада, в місті Банда-Ачех, найбільшому місті в дуже консервативній індонезійської провінції Ачех.

Крім того, на порушників чекають громадські роботи, наприклад, підмітати вулиці.

Але є й такі, кого змусили пролежати у трунах по кілька годин, чистити каналізацію або полежати під палючим сонцем протягом 30 хвилин.

А вже у крайньому разі, люди були змушені копати могили для жертв коронавирусу, щоб переконати їх у важливості безпеки.

Зазначимо, що в Індонезії спостерігається один з найсерйозніших спалахів коронавирусу в Південно-Східній Азії, де зареєстровано 448тисяч випадків захворювання і майже 15 тисяч смертей - більше, ніж в будь-якій іншій країні регіону.

У середу, 12 листопада,  було зареєстровано 3 700 випадків зараження вірусом, що майже втричі більше, ніж у його найближчого сусіда - Філіппін - на 1300.

Якщо взяти до уваги чисельність населення, ситуація в Індонезії трохи краща - вона поступається Малайзії, М'янмі та Філіппінам за кількістю випадків на мільйон осіб.

Наразі близько 340 000 військовослужбовців були розміщені по всій країні, щоб змусити людей дотримуватися правил.

Тим часом в Україні 11 листопада, уряд, попри протести підприємців, вирішив в Україні запровадити карантин вихідного дня для боротьби зі стрімким поширенням COVID-19. Він почне діяти від 14 листопада. Таким чином, на вихідних будуть забороняти працювати розважальним закладам, ресторанам, кафе, спортзалам та непродуктовим магазинам, ТРЦ, а також проводити культурні заходи.

Жертви коронавірусу: ще троє українських лікарів не змогли подолати недугу

Жертви коронавірусу: ще троє українських лікарів не змогли подолати недугу

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
457
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація