Відпустка у 2020 році: власники курортних готелів України розповіли, коли планують відновити роботу

Відпустка у 2020 році: власники курортних готелів України розповіли, коли планують відновити роботу

Фото: planetofhotels.com

Готелі, що орієнтуються на українських сімейних туристів, очікують на завантаження минулорічного рівня.

Більшість власників українських курортних готелів планує відновити роботу від 1 червня, тоді як дехто працює вже від 15 травня. 

За даними опитування "Інтерфакс-Україна", найбільше готелі розраховують на постійних клієнтів, однак, власники планують залучати гостей за допомогою турагентств, що працють онлайн, а також через прямі продажі.

Так, 40% респондентів розраховують залучити гостей через туристичних операторів.

Відомо, що від початку червня планують відновити роботу бутик-готель "Отрада" (5 зірок, Одеса), готель "Гора" (4 зірки, с.Поляниця), "Вілла Санторіні" (4 зірки, с.Кароліно-Бугаз), Orange Hotel (3 зірки, Одеса), курортно-готельний комплекс "Світязь" (4 зірки, Трускавець).

Зазначається, щоне усі власники планують відкрити свої об'єкти повністю. Так, у деяких готелях запустять лише частину номерного фонду.

Окрім того, часткове відновлення роботи ще від 15 травня планували розпочати бутик-готель в Східниці "Поезія Мандрів", а також готель "Південна Софія" (Затока Одеська обл.). Водночас, 12 травня готель Mezzanine White і Platium SPA & Resort під Києвом вже почав запрошувати перших "післякарантинних" клієнтів.

Зазначається, що близько 50% опитаних готелів планують скоротити штат співробітників на 10-20%, а ще 10% планують звільнити понад 50% персоналу. Такі готелі, в основному, орієнтуються на іноземних гостей та бізнес-поїздки.

Зазначається, що чимало власників орієнтуються на українських та сімейних туристів, а тому очікують на завантаження минулорічного рівня, тоді як у бізнес-готелях, де більшість клієнтів є іноземцями, прогнозують зниження попиту.  

Нагадаємо, що турагенти говорять про можливий літній відпочинок у 2020 році. Десь у середині липня, за їхніми прогнозами, українські туристи вже зможуть побачити не лише звичні Єгипет та Туреччину, а й кілька європейських країн: наприклад, Грецію, Кіпр, Хорватію чи Чорногорію - на Балканах. Тим часом пускати іноземців уже з 3 червня готується Італія.

Українські турагенти заохочують людей планувати літні відпустки

Українські турагенти заохочують людей планувати літні відпустки

Повʼязані теми:

Наступна публікація