Від ускладнень коронавірусу помер одесит, якого не приймали у лікарнях через нестачу місць

Від ускладнень коронавірусу помер одесит, якого не приймали у лікарнях через нестачу місць

Фото: Associated Press

Опорні заклади Одеси переповнені інфікованими.

В Одесі від ускладнень коронавірусу помер чоловік, якого не прийняли в декількох опорних лікарнях міста через нестачу місць.

Про це у Facebook повідомила місцева волонтерка Катерина Ножевнікова.

Про смерть чоловіка волонтерка дізналася від його родичів. За словами Ножевнікової, чоловіка з рівнем кисню в крові 84 довго не могли прилаштувати у кілька медичних закладів, адже у місті все переповнено.

Жінка дослівно навела приклад повідомлення родичів: "Нам відмовили Водників, Обласна, Єврейська, 5-та — це в Одесі. Це жах. Просто реально страшно. Ми за ці 11 днів дізналися стільки жаху про нашу систему здоров'я, починаючи від сімейного лікаря, що просто страшно".

Раніше ТСН.ua писала про те, що в Одеській області через різке зростання кількості тяжких хворих на коронавірус не вистачає місць у лікарнях для госпіталізації нових пацієнтів.  Одеські лабораторії, скаржаться містяни, опрацьовують результати тестів на COVID-19 із запізненням, а опорна лікарня відмовляється приймати без позитивного тесту, попри симптоми коронавірусу, і пацієнтам доводиться втрачати дорогоцінний час у сортувальних лікарнях.

Найважчих хворих волонтери намагаються влаштувати до інфекційних лікарень, але навіть просто ушпиталити до лікарні тяжкого пацієнта "швидкі" відмовляються, бо в медзакладі немає місць для приймання.

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація