Від сьогодні на українсько-угорському відновили роботу усі пункти пропуску

Від сьогодні на українсько-угорському відновили роботу усі пункти пропуску

Фото: Держприкордонслужба України

В Угорщини поки що не називають дати відновлення повітряного та залізничного сполучення з Україною.

Від сьогодні мають запрацювати всі пункти пропуску на українсько-угорському кордоні, які закрили через пандемію коронавірусу.

Як повідомили в ефірі ТСН.Ранок, це днями анонсували міністри закордонних справ України та Угорщини.

Зазначається, що досі працював тільки один КПП "Загонь-Чоп". За словами дипломатів, пропускні пункти відкриють, щоб скоротити час очікування і зменшити черги на кордоні. Водночас правила в'їзду не зміняться: громадяни Угорщини зможуть без обмежень потрапити в країну, а українці можуть їхати до Угорщині лише транзитом або на 24 години максимум на 30 км.

У Державній прикордонній службі України зазначили, що сьогодні, 29 червня, від 1:00 на кордоні з Угорщиною повністю відновили роботу пункти пропуску: "Вилок-Тисабеч", "Лужанка-Берегшурань", "Косино-Барабаш" та "Дзвінкове-Лонья".

У відомстві нагадали, що громадян України, які в’їжджають у 30-кілометрову зону і планують поїздку в Угорщину на короткий термін, не відправляють на карантин. Від них не потребують додаткових підтверджуючих документів для в’їзду, проте вони мають залишити територію Угорщини протягом 24 годин. Крім того, в ДПСУ повідомляють, що в'їзд на територію Угорщини з метою транзитного проїзду дозволяється цілодобово за наявності в особи документа про постійне місце поживання, дозволу на перебування, посвідки на проживання, візи на тривале працевлаштування або іншого документа, що підтверджує право на тривале перебування у країні призначення, виданого офіційним органом цієї країни. До того ж, особа має надати згоду на перевірку на наявність COVID-19 та не мати ознак підозри на інфекцію.

Нагадаємо, наприкінці травня на КПП "Тиса" на кордоні з Угорщиною утворилися кілометрові черги через проблеми з завезенням посилок з Європи. З іншого боку кордону, угорці розклали намет для українців, які на той момент вже кілька днів стояли в черзі. 

Від сьогодні мають відкрити всі пункти перетину на українсько-угорському кордоні

Від сьогодні мають відкрити всі пункти перетину на українсько-угорському кордоні

Повʼязані теми:

Наступна публікація