Українців попередили про посилення карантину від початку осені - моделювання Київської школи економіки

Українців попередили про посилення карантину від початку осені - моделювання Київської школи економіки

Фото: УНІАН

Наразі Україна продовжує йти за "жовтим" сценарієм поширення COVID-19.

Від початку осені очікується посилення карантинних обмежень за усіма розглянутими сценаріями поширення коронавірусної інфекції COVID-19.

Про це свідчать дані епідеміологічного моделювання поширення COVID-19, розробленого Київської школою економіки.

Наразі Україна продовжує йти за "жовтим" сценарієм, який передбачає близько 4 тисяч померлих та 410 тисяч випадків коронавірусу станом на кінець 2020 року, з діапазоном від 2,5 до 7 тисяч смертей і 275–650 тисяч випадків інфікування.

Як зазначається, нові показники уряду дозволяють швидше виявляти проблемні регіони за меншої жорсткості обмежень для країни. Впровадження і подальше дотримання адаптивного карантину дозволяє врятувати близько 121 тисячі осіб, адже за умов невпровадження карантину від 12 березня країна б зараз проходила значний пік в одну-три тисячі померлих на день, а кількість померлих становила б у середньому 125 тисяч осіб на кінець року.

Нагадаємо, 15 липня в Україні знову зросла кількість інфікованих коронавірусом - за добу виявили 836 нових випадків. Найбільше хворих продовжують фіксувати Львівська область та Київ. Від початку пандемії інфікувалися вже 55 607 українців.

Фото: ТСН.ua
Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація