Від коронавірусу померли двоє маріупольських лікарів

Від коронавірусу померли двоє маріупольських лікарів

Фото: Роман Балук

Про це стало відомо у четвер, 22 жовтня.

У Маріуполі Донецької області від коронавірусної хвороби померли двоє лікарів. Про це стало відомо у четвер, 22 жовтня. Загалом, станом на 21 жовтня, у Донецькій області від COVID-19 померло 86 осіб.

Так, про першу жертву COVID-19 повідомив голова Донецької обласної державної адміністрації Павло Кириленко на своїй сторінці у Facebook.

"Коронавірусна хвороба забрала ще одне життя на Донеччині. Новою жертвою став 62-річний лікар із Маріуполя", — написав він.

Також від COVID-19 помер лікар-отоларинголог міської лікарні №9. Про це повідомляє КНП "МТМО здоров'я дитини та жінки": "Адміністрація та колектив лікарні висловлює співчуття дитячому лікарю-офтальмологу Тищенку А.М. у зв'язку зі смертю його батька, нашого колеги Тищенка Миколи Даниловича, лікаря-отоларинголога МЛ №9 від COVID-19".

Нагадаємо, що в Україні 22 жовтня зранку число інфікованих коронавірусом піднялося до 322 879. Кількість випадків COVID-19 за останню добу зросла на понад 7000. Від початку пандемії померли 6 043 людини.

Також повідомлялося, що міський голова Маріуполя Вадим Бойченко отримав позитивний результат тесту на коронавірусну хворобу COVID-19. Через це у четвер, 22 жовтня, мер пішов на самоізоляцію.

Від ускладнень COVID-19 в Одеській області померла медсестра опорної лікарні

Від ускладнень COVID-19 в Одеській області померла медсестра опорної лікарні

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Дата публікації
Перегляди
1739
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація