Від коронавірусу можуть померти 20 тисяч українців — дослідження

Від коронавірусу можуть померти 20 тисяч українців — дослідження

Фото: Unsplash

Спеціалісти впевнені, якщо не запровадити комплексний карантин — показники будуть жахливими.

У листопаді статистика із коронавірусу може сягнути 10 тисяч нових випадків за добу, а жертвами ускладнень у результаті зараження можуть стати 20 тисяч українців.

Про це 15 жовтня йдеться у прогнозі Київської школи економіки, опублікованому на її сайті.

Експерти навчального центру вважають, що такий сценарій можливий, якщо не запровадити комплексний карантин у зонах активного поширення коронавірусу.

Наголошується, що саме завдяки карантинним заходам Україна уникла потужної хвилі поширення COVID-19 навесні. Зараз у нас триває ще перша хвиля пандемії, на відміну від більшості європейських країн.

За прогнозами авторів аналізу, вже від листопада в день може виявлятися від 10 тисяч нових випадків захворювання. При цьому вже зараз за чотирма основними показниками оцінки ситуації з коронавірусом Україна — серед країн із найбільш складним становищем.

"Україна на7-му місці за кількістю нових випадків захворювання. За показником смертності — четверта. Щодо тестування та виявлення хворих COVID-19 — на останньому місці в Європі. Схожа ситуація у Чехії, де влада ввела жорсткий карантин: закриті школи та дитсадки, заборонені масові заходи", — зазначає керівник Центру економіки охорони здоров'я КШЕ Павло Ковтонюк.

Недавно повідомлялося, що в Україні майже втричі зросла смертність від коронавірусу.

Карантин стає жорсткішим: у світі готуються до другої хвилі коронавірусу

Карантин стає жорсткішим: у світі готуються до другої хвилі коронавірусу

Повʼязані теми:

Наступна публікація