Від COVID-19 померла викладачка Ужгородського національного університету

Від COVID-19 померла викладачка Ужгородського національного університету

Марія Козак, фото / УжНУ

Про смерть жінки повідомили її колеги.

13 липня померла від COVID-19  померла викладач Ужгородського національного університету Марія Козак. Жінка була кандидаткою філологічних наук, доценткою кафедри української літератури.

Про це повідомляється на сайті УжНУ.

Співчуття з приводу смерті Марії Козак висловили її колеги.

"Дорога наша колего! Невтишимою печаллю перейняті наші серця з Вашим передчасним відходом за межу цього світу. Нехай у неосягненних засвітах, дорога наша Маріє Юріївно, миром і спокоєм сповниться Ваша душа. У глибокому сумі розділяємо непоправну втрату з родиною і висловлюємо глибокі співчуття", – зазначили колеги жінки.

Марія Козак займалася науковою роботою. Колеги зазначають,що "її ґрунтовні, виконані на сучасному методологічному рівні праці є важливим внеском у вітчизняне літературознавство".

Марія Козак народилася 30 вересня 1966 року в смт. Майдані Міжгірського району Закарпатської області. Після середньої школи закінчила Хустський лісотехнікум, а в 1992 році філологічний факультет УжНУ. З 1996 року працювала на посаді викладача, а з 2002 року – доцента кафедри.

Нагадаємо, в Україні станом на сьогодні, 14 липня, зранку кількість інфікованих коронавірусом піднялося до 54 771. Кількість випадків COVID-19 за останню добу зросла на понад 600.

Повʼязані теми:

Наступна публікація